dowolna

Luksusowe mieszkania Białystok - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł39,50 m² 10 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 4. piętrze przy ul. Gruntowej w Białymstoku. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m bez zwierząt w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 900 zł41,63 m² 13 209,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i nowoczesnego dwupokojowego mieszkania przy ulicy Niemeńskiej, na granicy miasta białystok/nowodworce. To niezwykle spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,47 m² 15 561,66 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowy Apartament z Gigantycznym Tarasem (70 m ) Standard Premium! Szukasz przestrzeni, która zapiera dech w piersiach? Marzysz o prywatnej oazie spokoju na wysokościach? To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Depowej w Białymstoku. Lokal mieści się w nowoczesnym budynku, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z windą. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57,70 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, luksusowo wykończone mieszkanie w sercu Białegostoku Jurowiecka 22 Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,18 m² 10 285,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej kamienicy centrum miasta, ul. Malmeda Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w eleganckiej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 000 zł66,08 m² 17 524,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium przy ul. Młynowej Standard, który zachwyca. Gotowe do wprowadzenia. MIejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie. Szukasz mieszkania, w którym jedyną rzeczą do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 64m2 w Centrum miasta Białystok, osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 19 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jurowiecka 13, apartamenty Jagiellońskie Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 4. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* przestrzeń jak w domu, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody - apartament w Centrum Białegostoku * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł62,79 m² 7 485,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament dwupoziomowy - 3 pokoje - Brak prowizji Biuro pomoże i dopełni wszelkich formalności przy zakupie przytulnego, dwupoziomowego 4 pokojowego mieszkania w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,50 m² 10 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, w dzielnicy Dziesięciny. Mieszkanie położone w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2006 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł72,45 m² 9 634,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

I 3 Pokoje I Do wejścia I Jedyne takie na rynku I Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Pułaskiego. Mieszkanie o powierzchni 72,45.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37,92 m² 16 218,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Bojarach * Eleganckie i nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Białystok, w dzielnicy Bojary,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy szpitalu dsk * Funkcjonalne, 3-pokojowego mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 83 m2 w Białymstoku, przy ul. Szpitalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perła Śródmieścia nowoczesne mieszkanie przy ul. Proletariackiej. Zapraszam do wynajmu wyjątkowego, zupełnie nowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Proletariackiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku. Mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu "czysta Premium" wybudowanym w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowocześnie urządzona kawalerka w centrum przy ulicy Grochowej Przytulne, nowoczesne jedno pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł62,16 m² 9 636,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,16 m , położone na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu Słoneczne Tarasy przy al.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,70 m² 11 681,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na nowym mieście * do wejścia * Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto , przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł65 m² 8 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.)! MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 3-pokojowe (salon z aneksem plus dwie sypialnie) mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, zlokalizowane przy ul. Ciepłej z możliwością dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł73,27 m² 13 088,58 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

73,27 m do mieszkania przynależy piwnica założona księga wieczysta możliwość dokupienia miejsca parkingowego - jedyne takie miejsce w hali garażowej, bardzo duże miejsce, ( mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48,20 m² 10 788,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie (powierzchnia 48,2 m 2) położone na osiedlu Piasta na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio nowe , urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na IX.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio , urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na IX.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** Nowoczesny apartament ,blisko Centrum ** Wysoki Standard ** Polecamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 54 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46,30 m² 14 881,21 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 11 piętro ** wyższy standard ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł76,73 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** piękne - nowoczesne mieszkanie Z klimatem*** Polecam Państwu przestronne, umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie - nieruchomość, która znajduje się w Apartamentowcu z 2014 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy. Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6.