dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Dziesięciny

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny II,Białystok

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

mieszkanie 2 pokojowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

227 200 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na os. Dziesięciny. Oferta dotyczy mieszkań zlokalizowanych na parterze dwukondygnacyjnego, nowego budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

239 900 zł50 m² 4 826,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

*Szukasz komfortowego i nowocześnie urządzonego mieszkania? Koniecznie sprawdź tą ofertę. Polecamy doskonałe mieszkanie dla młodych ludzi ceniących sobie swobodę, nowoczesność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

214 000 zł41 m² 5 219,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo fajne mieszkanie w nowszym budownictwie, blok z cegły. 2 pokoje na parterze. samodzielne i odrębna kuchnia. Mieszkanie wyposażone. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

269 900 zł60 m² 4 498,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

*Szukasz komfortowego i przestronnego mieszkania? Zależy Ci na niskim piętrze oraz zamieszkaniu bez konieczności wykonywania remontu? Dobrze trafiłeś* Polecamy doskonałe mieszkanie dedykowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

269 900 zł60 m² 4 498,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu bardzo ładnie wykończone mieszkanie na I piętrze w IV-piętrowym bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego 2 oddzielnych pokoi łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

239 900 zł50 m² 4 826,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bardzo ładnie i nowocześnie wykończone mieszkanie zlokalizowane na os.Dziesięciny przy ul.Gajowej, usytuowane na II piętrze w IV-piętrowym budynku. Powierzchnia 49,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

280 000 zł84 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Chciałbym serdecznie zaprosić na prezentację funkcjonalnego i przestronnego mieszkania przy ul. Gajowej. Na 84 m2 składają się: duży salon z wyjściem na balkon, 3 przestronne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

233 000 zł48 m² 4 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, położone na I-szym piętrze w ładnym bloku przy ul Palmowej. Dobra cicha lokalizacja, blisko szkoły i ryneczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

187 000 zł48 m² 3 903,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

*** 2 niezależne pokoje *** os.DZIESIĘCINY *** *** REZERWACJA *** *** REZERWACJA *** Polecamy słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny I,Białystok

204 000 zł60 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwustronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, położone w pobliżu licznych sklepów i usług. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży salon 25m2, sypialnia 11m2 i 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Dziesięciny I,Białystok

193 000 zł49 m² 3 954,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,80 m2 na III piętrze w niskim bloku na osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nowocześnie wykonane mieszkanie na zielonym osiedlu przy ulicy Palmowej. Mieszkanie o pow. 43m2 na I piętrze w bloku z cegły z roku 1996. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Dziesięciny I,Białystok

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** 1 pokojowe mieszkanie Z możliwością zrobienia 2 pokojowego *** Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Miejsce charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny II,Białystok

290 000 zł72 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie na ul. Jarzębinowej, składające się z trzech ustawnych pokoi - każdy o powierzchni ok. 10 m, salonu (25m) i dużej kuchni. Mieszkanie w 2012 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

259 000 zł85 m² 3 039,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

*** zadbane mieszkanie W cichym miejscu, z wyposażeniem *** Polecamy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w cichej części osiedla Dziesięciny. W pobliżu nieruchomości łąka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu zapoznanie się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w cichej, spokojnej części osiedla Dziesięciny. Blok, w którym znajduje się mieszkanie, położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

148 000 zł32 m² 4 654,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Polecamy kawalerkę na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Palmowej. Lokal o powierzchni 31,8m2 położony jest na trzecim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku z nowej cegły. Rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

174 999 zł48 m² 3 645,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chciałbym serdecznie zaprosić na darmową prezentację przestronnego mieszkania, zlokalizowanego na osiedlu Dziesięciny, przy ulicy Gajowej w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*Jeśli poszukujesz mieszkania gdzie Twoja cudowna żona będzie czuła się idealnie lub Twój mąż odpocznie po ciężkim dniu pracy to idealnie trafiłeś* Polecamy doskonałe mieszkanie dedykowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Dziesięciny o powierzchni 60 m2. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni, salonu, dwóch pokoi, łazienki z wc, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

180 000 zł48 m² 3 765,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Gajowej. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2 położona jest na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku z docieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł34 m² 6 269 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gorąco polecam dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku z windą, położone na Os. Dziesięciny przy ul. Dziesięciny. Budynek oddany do użytku na początku 2016 roku. Mieszkanie o pow. 33,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł60 m² 3 289,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

**** 3 pokoje **dziesięciny *** polecam *** Polecamy mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku z płyty na os. Dziesięciny w Białymstoku. Mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł34 m² 6 238,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2, znajdujące się na piątym piętrze w bloku 6-piętrowego. Blok nowy, oddany do użytku na początku 2016 roku. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł36 m² 5 887,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** 2 pokoje W nowym budownictwie I miejsce W garażu podziemnym *** obejrzyj mieszkanie bez wychodzenia Z domu ( kliknij w link lub wejdź w ofertę na naszej stronie ) Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 usytuowane na IV piętrze w budynku z 1983 roku. Blok po termoizolacji, z wykonaną nową elewacją zewnętrzną. Wejście do klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

181 900 zł40 m² 4 547,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w bloku z Cegły wybudowanym w 1995r. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4 , posiada 2 oddzielne pokoje, dużą kuchnie, łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na lubianym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, zielonej okolicy osiedla Dziesięciny. Miejsce idealnie dostosowane i przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł48 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam dwupokojowe, przestronne mieszkanie o pow. 47,90 m2 usytuowane na iip w bloku czteropiętrowym , położone na Os.Dziesięciny przy ul. gen. Józefa Hallera ( wcześniej Berlinga).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

259 000 zł60 m² 4 280,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do zapoznania z ofertą mieszkania o powierzchni 61,50 m2 zlokalizowanego przy ulicy Gajowej na osiedlu Dziesięciny. Budynek z płyty po termomodernizacji. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 mkw na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w pełni wyposażone nie wymaga remontu, wprowadzasz się i mieszkasz. - salon 22 mkw - sypialnia 10 mkw - kuchnia 6,5 mkw - łazienka 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dotyczy nieruchomości położonej na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku po termoizolacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc. Z salonu jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł48 m² 4 154,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Hallera na osiedlu Dziesięciny. Lokal o powierzchni 47,9m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz wc. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, do wejścia Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, zielonej okolicy osiedla Dziesięciny. Miejsce idealnie dostosowane i przygotowane do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł60 m² 3 460,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Uwaga! oferta kwalifikuje się do programu MDM! zapytaj doradce O szczegóły Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł60 m² 3 768,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne o ciekawym rozkładzie 225 000zl w Białymstoku na Dziesięcinach Mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

289 900 zł58 m² 5 006,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I piętro, 58 m2 po Kapitalnym Remoncie Tylko u nas! Polecam Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na 1-tym piętrze w budynku 4-piętrowym przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

289 900 zł58 m² 5 006,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

230 856 zł47 m² 4 889,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

mieszkanie na dziesięcinach, mieszkanie 3 pokojowe, mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

219 000 zł34 m² 6 537,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Dziesięciny, w nowoczesnym, 6-piętrowym bloku z 2015 roku. Budynek jest położony w cichym miejscu, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij