dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Dziesięciny

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł48 m² 4 460,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,2 m2 , zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty. Blok wybudowany w 1977 roku. Salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 na sprzedaż w Białymstoku, osiedle Dziesięciny. Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł36 m² 5 314,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do prezentacji. Przytulne i ekonomiczne mieszkanie. Przedmiotem sprzedaży jest umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,56 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

155 000 zł31 m² 4 952,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Porzeczkowej. Nieruchomość o powierzchni 31,3m2 położona jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

234 999 zł48 m² 4 895,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chciałbym Państwu zaprezentować własnościowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Gajowej, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na 4 i najwyższym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniuk Fabryczny

Dziesięciny,Białystok

145 000 zł34 m² 4 250,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone jest na os.Dziesięciny w budynku czteropiętrowym po przeprowadzonej termomodernizacji. Blok usytuowany jest w pobliżu ulicy Zagórnej. Osiedle doskonale zurbanizowane Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

206 000 zł62 m² 3 311,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Umowa przedwstępna!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dziesięciny,Białystok

275 000 zł58 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Chciałbym zaprezentować Państwu funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie znajdujące się w zaciszu osiedla otoczone domami jednorodzinnymi. Nieruchomośc znajduje się na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny II,Białystok

269 900 zł60 m² 4 498,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do wprowadzenia! Przedstawiam Państwu bardzo ładnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 mieszczące się na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Zagórnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w bloku dwupiętrowym z cegły, wybudowanym na osiedlu Dziesięciny w 1996 roku. Blok po termomodernizacji, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

237 900 zł60 m² 3 945,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ustawne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Hallera na Dziesięcinach, bardzo popularnym osiedlu dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł48 m² 4 460,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,2 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny. Lokal mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł59 m² 3 635,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Proponujemy Państwu 59-metrowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym na osiedlu Dziesięciny. W mieszkaniu znajdują się 3 funkcjonalne pokoje , w tym salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł58 m² 3 955,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

*** 4 pokoje *** ogródek *** parter *** Oferujemy przestronne słoneczne mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowym bloku z cegły zlokalizowane na os. Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

324 999 zł62 m² 5 241,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***nowoczesne mieszkanie W spokojnej okolicy*** Przedstawiam na sprzedaż bardzo przestronne i przytulne mieszkanie na os. Dziesięciny I, położone w bloku wybudowanym w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Dziesięciny. Teren ogrodzony! Nieruchomość jest położona w cichym i spokojnym miejscu z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł72 m² 2 882,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie przy ulicy Jarzębinowej na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość czteropokojowa o powierzchni 72,5m2 położona jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku z docieplonej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

195 000 zł58 m² 3 367,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość o powierzchni 57,9m2 położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z docieplonej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecamy do sprzedaży funkcjonalne o dobrym rozkładzie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Położone na I piętrze w 2-piętrowym bloku z cegły z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny II,Białystok

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o pow. 42m2 na I piętrze w II piętrowym bloku z cegły. Blok położony jest w spokojnej okolicy na osiedlu Dziesięciny na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

234 900 zł58 m² 4 056,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

205 000 zł60 m² 3 405,32 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ustawne, dwustronne mieszkanie 3- pokojowe w bloku po termomodernizacji na ulicy Gajowej na Dziesięcinach. Nieruchomość składa się z 3 oddzielnych, nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

205 000 zł48 m² 4 235,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***jeśli szukasz dwóch pokoi na niskim piętrze, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone mieszkanie położone na drugim piętrze, znajdującym się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny I,Białystok

219 000 zł60 m² 3 631,84 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem do własnej aranżacji. Posiadamy w ofercie ustawne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,30 m2 na wysokim piętrze w bloku przy ulicy Hallera. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

270 000 zł60 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego po termomodernizacji. Budynek z 1980 roku został wykonany z wielkiej płyty. Lokalizacja- os. Dziesięciny. Powierzchnia 60,3 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

185 000 zł42 m² 4 425,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne 2 pokojowe 41,8 m2, na 3 pietrze w 4 piętrowym bloku z cegły z 1995 roku. Niski czynsz 290,00 zł. Cicha osiedlowa ulica. Piękny, duży i słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny II,Białystok

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze 2-piętrowego bloku z cegły. Budynek położony jest w spokojnej części Dziesięcin II na ulicy Palmowej z dużym balkonem (ok.4,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

219 000 zł45 m² 4 899,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mamy Państwu do zaoferowania rozkładowe, dwustronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz wejść, wstawić ulubione meble i mieszkać? Brakuje Ci czasu na pracochłonny i męczący remont? Chcesz urządzić kuchnię po swojemu? Uwielbiasz słońce w salonie? Proszę bardzo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

250 000 zł60 m² 4 145,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na I piętrze w Białymstoku na os. Dziesięciny przy ul. Palmowej. Lokal o powierzchni 60,30m2 składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam! Oferta dwupokojowego mieszkania usytuowanego na 5 piętrze 6-ścio piętrowego bloku z 2016r. Budynek z nowej cegły zlokalizowany jest na os. Dziesięciny w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł60 m² 3 719,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny. Na powierzchni 60,5m2 znajdują się: salon z wyjściem na balkon 2 oddzielne sypialnie jasna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

274 900 zł58 m² 4 747,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! I piętro, 58 m2 po Kapitalnym Remoncie Tylko u nas! Polecam Państwu mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na 1-tym piętrze w budynku 4-piętrowym przy ul. Gajowej na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł48 m² 4 103,09 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokojowe mieszkanie do wprowadzenia na Dziesięcinach. Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,5m 2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zadbana kawalerka o powierzchni 32 mkw na osiedlu Dziesięciny w rejonie ulicy Palmowej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w niskim budynku z 2002. Centralny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w 4-ero piętrowym bloku. Budynek z 1984 roku został wykonany technologią wielkiej płyty. Lokalizacja Białystok os. Dziesięciny. Powierzchnia 60m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajduje się na pożądanym 1 piętrze w niskim bloku wybudowanym pod koniec lat 70. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł57 m² 4 017,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

*** 3 pokoje *** os.DZIESIĘCINY *** 2 BALKONY*** Polecamy słoneczne, ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na jedenastym piętrze w bloku z windą na os. Dziesięciny w Białymstoku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

268 000 zł84 m² 3 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie o pow. całkowitej 84 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Dziesięciny Główne cechy mieszkania: - stan do odświeżenia - 1 piętro - 4 lub 5 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję Państwu mieszkanie na I piętrze w niskim bloku z cegły z 2002 roku. Na powierzchnię 42 m2 składają się: - 2 ustawne pokoje - oddzielna, jasna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

227 650 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na os. Dziesięciny. Oferta dotyczy mieszkań zlokalizowanych na parterze dwukondygnacyjnego, nowego budynku. Lokal mieszkalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij