dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Białystok

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

399 000 zł54,16 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* przestrzeń jak w domu, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody - apartament w Centrum Białegostoku * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42,90 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** os.NOWE MIASTO *** *** 3 POKOJE *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,40 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

565 000 zł36,82 m² 15 344,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zwolniona z podatku pcc 2% Wydanie mieszkania natychmiast! Zapraszamy na prezentację komfortowego dwupokojowego wykończonego w wysokim standardzie mieszkania o powierzchni 36,82m.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** Rezerwacja ** nowe bojary ** 11 piętro ** wyższy standard ** doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

389 995 zł33 m² 11 818,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 9 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowe, elegancko urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 4. piętrze bloku z cegły po termomodernizacji, na cenionym osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56,40 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, urządzony W pełni pod okiem projektanta I komfortowy apartament W centrum miasta Funkcjonalny i nowoczesny apartament położony w nowo wybudowanym bloku (2022).

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł72,10 m² 8 987,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku. Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 66m2 459 000 , na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,20 m² 11 094,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,20 m na cenionym osiedlu Bojary w Białymstoku. Bradzo blisko centrum miasta. Układ mieszkania: korytarz oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,14 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana. Na jego powierzchnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,49 m² 11 112,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe. Na powierzchni mieszkania 67,49 m2 znajdują się 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka z oknem i wanną a także garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,40 m² 11 305,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zielone Wzgórza przy ul. Lawendowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

529 880 zł46 m² 11 519,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Poleskiej 17 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,91 m² 10 614,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,91m , zlokalizowane na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł26,60 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja, wysoki standard Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z komfortem i funkcjonalnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999