dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Białystok

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

629 000 zł65 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,20 m , położone na 2. piętrze budynku w nowym budownictwie z 2012 roku przy ul. Św. Andrzeja Boboli 93. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

1 700 zł33 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mieszkanie znajduje się przy ulicy Magazynowej na Nowym Mieście. Okolica dobrze skomunikowana, w pobliżu przystanki, dojazd do obwodówki, liczne sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sybiraków w bloku z cegły w nowym budownictwie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

415 000 zł60 m² 6 905,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Bardzo dobra lokalizacja - blisko Centrum, uniwersytetu w Białymstoku i Politechniki Białostockiej - ok. 5 minut od Centrum Białegostoku. Oferta zarezerwowana! cena do negocjacji Nowa niższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Wygoda,Białystok

789 000 zł54 m² 14 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m2 w całości zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

510 000 zł49 m² 10 500,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,57 m przy ul. Atłasowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 125,6 m do wynajęcia w samym sercu Białegostoku Szukasz przestrzeni na wynajem w ścisłym centrum miasta? A może potrzebujesz komfortowego mieszkania dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Piłsudskiego 22 sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 3 pokojowe, które składa się z przedpokoju, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

719 000 zł63 m² 11 425,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klimatyczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Bojarach idealne dla osób szukających komfortu, wygody i doskonałej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania: 62,93 m Piętro: 2/3 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie | 48 m | ul. Kozłowa | os. Białostoczek Cena: 380 000 zł / 7883 zł za m2 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

688 000 zł63 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w Białymstoku, ul. Kisiela - nowoczesne i gotowe do zamieszkania dla rodziny lub pracującej pary. Przestronne, funkcjonalne i nowoczesne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lodowa

Zawady,Białystok

669 000 zł91 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w Białegostoku na osiedlu Zawady. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

669 000 zł84 m² 7 917,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Polecam ofertę dużego, 4-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego bloku przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny. Bardzo dobra propozycja dla dużych rodzin, a lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł6 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 6 pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy nowocześnie wykończone 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 , położone na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej na osiedlu Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m2, położone na nowoczesnym osiedlu nowe bojary. Lokal znajduje się na 9. piętrze budynku z dwiema windami (tak, w końcu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

658 000 zł78 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzeń, komfort i zieleń za oknem - 78,2 m do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów, ma świetny układ i znajduje się w doskonałej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroszówka,Białystok

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m2.Położonego na parterze w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym bloku. Idealne dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

419 000 zł35 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie - Białystok, centrum, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone w samym centrum Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przydworcowe,Białystok

565 000 zł37 m² 15 344,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 37,09 m2 usytuowane na 6 piętrze w w doskonałej lokalizacji. Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starosielce,Białystok

431 000 zł48 m² 8 888,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,5 m z zamykanym garażem, położone na osiedlu Piasta, w niewielkiej odległości od centrum. Budynek z 2000 roku posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

359 000 zł31 m² 11 580,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kameralnego 3-piętrowego bloku z cegły w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

424 000 zł29 m² 14 620,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 29 m - Apartamenty Jagiellońskie Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

339 000 zł27 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż 1 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 27 m 2 przy ulicy K. Pułaskiego w Białymstoku. Usytuowane jest ono na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Białostoczku - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

479 000 zł48 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie- II piętro - nowa cegła (2000 r.) - BACIECZKI- ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

439 000 zł52 m² 8 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone na 1. piętrze, zlokalizowanym na cenionym i spokojnym osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

439 000 zł38 m² 11 578 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38 m2 w pełni wyposażona gotowe do zamieszkania.W samym Centrum Białystoku przy ul.Ludwika Waryńskiego. Układ mieszkania: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bema,Białystok

590 000 zł58 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

470 000 zł53 m² 8 801,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecamy bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze w ulubionej dzielnicy Leśna Dolina. blok 4 piętrowy z cegły, wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz, 2 wejścia do klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

289 000 zł37 m² 7 896,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

-rezerwacja- mieszkanie 2-pokojowe| 36,6 m | Białystok | ul. Gruntowa Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone przy ul. Gruntowej , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włókiennicza

Centrum,Białystok

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,3 m na ostatnim piętrze w bloku z cegły. Lokalizacja * Świetna infrastruktura w okolicy szkoły, przedszkola, apteka, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak