dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Białystok

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

539 000 zł62 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 4ro pokojowe mieszkanie, 62,3 m2 powierzchni użytkowej, piętro 2/4. Mieszkanie jest dwustronne, pokoje nieprzechodnie, oddzielna kuchnia z oknem, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

309 000 zł32 m² 9 566,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

******rezerwacja ****** Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1978 roku (wielka płyta) po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie - Białystok, centrum, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w samym centrum Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Antoniuk,Białystok

299 000 zł24 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m zlokalizowana w Białymstoku na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły, co zapewnia dobrą izolację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

499 000 zł54 m² 9 292,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja promocja! Tylko 9292zł/m2 Tylko u nas ta niepowtarzalna oferta! Oferujemy niezwykle klimatyczne 2-pokojow e mieszkanie o powierzchni 53,7 m usytuowane w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

1 100 zł47 m² 23,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Białegostoku w bloku przy ul. Malmeda. Najważniejsze cechy mieszkania: powierzchnia: 47,35 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 33 m2 na 4 piętrze przy ul. Henryka Sienkiewicza 26/32 w Białymstoku. Mieszkanie składa się z 2 pokoików (w jednym łóżko sypialniane) oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puchalskiego

Wygoda,Białystok

670 000 zł62 m² 10 778,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam segment w szeregówce na eco Osiedlu / Bagnówka/ Wygoda przy ulicy Puchalskiego z bardzo dobrą lokalizacją w pierwszej alejce segment od wewnętrznej strony. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

475 000 zł61 m² 7 838,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m położone przy ul. Gajowej w Białymstoku (os. Dziesięciny). Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

5 000 zł80 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w wysokiem standardzie przy ulicy Jana Pawła. Wysokiej klasy wykończenie, luksusowe dodatki. Lokal gotowy do zamieszkania. Powierzchnia apartamentu 80m2. Elegancki, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołodyjowskiego

Tysiąclecia,Białystok

1 750 zł44 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 pokoje *** W pełni wyposażone *** *** blisko politechniki *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w korzystnej lokalizacji na ulicy Wołodyjowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m kw, położonego na VI piętrze w VI piętrowym bloku z windą. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wysoki Stoczek,Białystok

489 688 zł52 m² 9 417,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego na 7 piętrze w bloku przy Sikorskiego w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

2 300 zł65 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64,70 m | I piętro | Osiedle Piasta ul. B. Chrobrego na wynajem. Jeśli szukasz wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni na wynajem dla swojej rodziny, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

439 000 zł48 m² 9 070,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na os. Dziesięciny przy ul. Zagórnej. Na 48,4m2 składają się: pokój dzienny, 2 x sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

542 000 zł34 m² 15 824,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

566 600 zł52 m² 10 896,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

429 400 zł36 m² 11 764,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,5 m , położonego na trzecim piętrze bloku z windą przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Antoniuk z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie jest własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się na poszukiwanym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem apartament o pow. 51,00 m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk - sąsiedztwo ścisłego centrum. Lokal mieści się na 9, ostatnim piętrze nowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Waryńskiego, parter, cegła, 49,34 m, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,34 m, położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

369 000 zł38 m² 9 659,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Pułkowej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, składające sie z salonu otwartego na kuchnię, niezależnej sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Bema,Białystok

387 699 zł33 m² 11 748,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 8 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Swobodnej położone na wygodnym I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy użyciu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w centrum, o powierzchni 48,2 m , które znajduje się przy ulicy Waszyngtona 12 na osiedlu Piaski. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

584 600 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Wiadukt. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 9-piętrowym budynku z cegły.