dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Białystok

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Piaski,Białystok

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 32mkw składające się z -salonu z kuchnią -sypialni -łazienki z wc. Mieszkanie na wygodnym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

489 000 zł45 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Centrum,Białystok

1 950 zł38 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu do wynajęcia w Białymstoku - ul. Warszawska Odkryj swoje nowe miejsce do życia w sercu Białegostoku! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 8. piętrze w bloku z windą. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

667 000 zł68 m² 9 775,76 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do domu, który naprawdę pozwala Ci odetchnąć. Wjeżdżasz windą na 6. piętro, a kiedy otwierasz drzwi, uderza Cię przyjemne poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

405 000 zł45 m² 8 960,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1999 roku, przy ul. św. Jerzego na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

539 000 zł43 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** os.NOWE MIASTO *** *** 3 POKOJE *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

399 000 zł54 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Nowe Miasto,Białystok

3 750 zł107 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W podwyższonym standardzie *** *** W pełni wyposażony *** *** 2 łazienki +siłownia *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

659 000 zł60 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż bezpośrednia. Słoneczne*ciepłe*przestrzenne*bezpośrednio*możliwe 3 pokoje Zapraszam do oglądania - ani zdjęcia ani opis nie oddają uroku mieszkania i miejsca. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- powierzchnia użytkowa 54,20 m2 - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - przestronny salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka, przedpokój - przynależna piwnica, duży balkon - nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

569 000 zł54 m² 10 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z 2006 roku, zlokalizowanym przy ul. Wąskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

667 000 zł68 m² 9 807,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bema,Białystok

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na wynajem - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

579 000 zł62 m² 9 278,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie 62,4 m ul. Świętego Wojciecha, os. Piasta, białystok Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

491 000 zł67 m² 7 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

To mieszkanie może stać się spokojnym, ciepłym domem dla Twojej rodziny. 3-pokojowa nieruchomość położona na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku to idealne miejsce do codziennego życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

1 466 000 zł134 m² 10 959,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Botaniczna

Centrum,Białystok

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** prestiżowa okolica *** *** apartamentowiec Z windą *** Oferujemy do wynajęcia ekskluzywny w pełni wyposażony apartament zlokalizowany w Centrum Białegostoku w nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

519 000 zł48 m² 10 926,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,5 m | ul. 42 Pułku Piechoty | os. Nowa Wygoda Parametry: powierzchnia: 47,5 m Piętro: 3 z 3 Budynek: niski blok z cegły, rok budowy 2018 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum * Kawalerka do wynajęcia Polecamy do wynajęcia kawalerkę o metrażu 36,82 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy przy ul. Sienkiewicza 5. Nieruchomość posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żniwna

Wygoda,Białystok

444 000 zł61 m² 7 243,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Cenisz spokój, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

385 000 zł37 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położone w samym Centrum 1 pokojowe mieszkanie idealne dla singla/pary, jak i na inwestycję! Polecamy 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 37 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

383 000 zł37 m² 10 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Antoniuk - idealne zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do życia! Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Antoniuk,Białystok

699 000 zł59 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,13 m przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o nowoczesnym, przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

425 000 zł35 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje po remoncie | Centrum | idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m położone w centrum miasta, przy Piłsudskiego. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

445 000 zł52 m² 8 528,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany w 2025 roku. Pomieszczenia dwustronne, część dzienna z kuchnią - od strony południowej. Ściany wykończone i pomalowane na biało. Wykończony balkon, gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowa

Centrum,Białystok

399 000 zł40 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam wyremontowane, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Grochowej. Słoneczne mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Nowe Miasto,Białystok

3 750 zł107 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

897 000 zł64 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na spotkanie , zanim ktoś cię uprzedzi! Zapraszam Państwa do zapoznania się o ofertą sprzedaży mieszkania na jednym z najbardziej lubianych osiedli : bojary przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Bema,Białystok

389 500 zł33 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 8 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Bema,Białystok

589 995 zł60 m² 9 833,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 2 piętrze bloku w windą przy ulicy Kopernika 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dziesięciny,Białystok

935 000 zł82 m² 11 338,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5m w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem. Szukasz miejsca, które łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego mieszkania? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

519 900 zł35 m² 14 854,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowegomieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

294 000 zł37 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m, położone w doskonałej lokalizacji - Zwierzyniecka Najważniejsze informacje * Do remontu z dużym potencjałem inwestycyjnym idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Białystok

470 000 zł70 m² 6 752,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Legionowej, bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Jest to dwustronne, świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 69,60 m , w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Białystok

2 000 zł45 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Nowym Mieście! Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie w bloku z windą z 2016 roku, położone na IV piętrze. Na powierzchnię 45,4m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Serdecznie polecamy przytulne, pięknie wykończone mieszkanie położone na osiedlu Przydworcowe Mieszkanie ma powierzchnię 39,00 m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2.