dowolna

Mieszkania dla studentów Białystok - Oferty najmu mieszkań

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa przestronne mieszkanie - niezależna kawalerka, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,34 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość na wynajem - ul. Legionowa, tuż przy Pałacu Branickich - idealna dla studentów lub firmy. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,60 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

658 000 zł50,93 m² 12 919,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m , usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,50 m² 7 626,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Pogodnej na osiedlu Bema w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,57 m² 6 362,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które ma do zaoferowania 59,57 m komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45,38 m² 11 216,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! 2-pokojowe - 45,38 m - III piętro - nowa cegła (2000 r.) - wysoki standard - NOWE MIASTO - blisko Politechniki Białostockiej i Centrum - idealne dla studentów OFERTA AKTUALNA!.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** uwaga! nowa noższa cena! *** 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji! ul. Zwierzyniecka w Białymstoku! Tuż przy politechnice i IV lo! polecamy! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,70 m² 7 640,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| okazja! Duże 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością łatwego przearanżowania mieszkania na 3 pokoje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,28 m² 8 633,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego | 53,28 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

49 m | po remoncie | do wynajęcia | os. Bema | 2 piętro | piwnica | blisko centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Białymstoku na osiedlu Bema. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka o powierzchni 37 m na 1 piętrze, położona przy ul. Czereśniowej w Białymstoku. Lokal obejmuje: pokój (na życzenie Właściciel dokupi.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł69,60 m² 6 307,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m , zlokalizowane na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Legionowej w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.) OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,78 m² 8 209,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Jerzego w Białymstoku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego na dogodnym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie? To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Antoniukowskiej, blisko centrum. Układ i wyposażenie: salon oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem przedpokój z garderobą Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. ul. Pogodna 21, osiedle Nowe Miasto, białystok. Lokal idealny dla studentów lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem nieruchomość po remoncie o powierzchni 35m2 zlokalizowaną na IV piętrze w niskim bloku wybudowanym na osiedlu Sienkiewicza. Blok po termomodernizacji, przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 na ul. Zwierzynieckiej 15, położone na parterze w 4 piętrowym bloku Przestrzeń mieszkalną stanowi: - salon, - wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

449 000 zł62 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

612 000 zł46 m² 13 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m , położone przy ul. Jurowieckiej - w samym sercu miasta, osiedle Centrum, białystok. Wraz z mieszkaniem obowiązkowy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 niezależne pokoje | osobna kuchnia | duży balkon | winda | Nowe Miasto | od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

398 000 zł48 m² 8 274,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaski,Białystok

454 000 zł60 m² 7 566,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sienkiewicza,Białystok

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

495 000 zł41 m² 12 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Okazja! 2-pokojowe - 41,06 m - parter - nowa cegła (1994 r.) - wysoki standard - NOWE MIASTO - blisko Politechniki Białostockiej i Centrum - idealne dla studentów OFERTA AKTUALNA! CENA DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Bema,Białystok

359 000 zł39 m² 9 252,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecamy lokal na parterze niskiego bloku przy ul Pogodnej 27 B w Białymstoku. Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny, który przeszedł kompleksowy, generalny remont w 2023 r. i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

379 000 zł41 m² 9 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie przy Politechnice | 41,4 m | balkon | inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,4 m , położone w świetnej lokalizacji w Białystok przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Piasta I,Białystok

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Św. Wojciecha Oferuję na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 oddzielne pokoje - 48,30 m2 - z windą - ul. Sikorskiego - słoneczny stok - ok. 6 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warszawska

Bojary,Białystok

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkaj komfortowo w samym sercu Białegostoku przy ul. Warszawskiej 64a! Idealne dla studentów i profesjonalistów wysoki standard, cisza (okna na dziedziniec) i wszystko pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 8. piętrze w bloku z windą. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od uniwersytetu medycznego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

1 950 zł27 m² 71,93 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe, komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary, w świeżo oddanym apartamentowcu przy ul. Kraszewskiego. Lokal dostępny od zaraz. Opis nieruchomości.