dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Bojary

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie/lokal o powierzchni 111 mkw położony na V piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Łąkowej. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł81,46 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament premium po generalnym remoncie | bojary adres : ul. Kraszewskiego 28, białystok/bojary Podstawowe informacje : Powierzchnia: 81,46 m Piętro: i / winda Cena: 1 049 000 pln Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 63,86 m - wysoki standard - os. Nowe Bojary Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 36 mkw. - 2 pokoje - piętro 9/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł59,57 m² 6 362,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które ma do zaoferowania 59,57 m komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 000 zł118,22 m² 13 001,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy państwu apartament usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w centrum miasta na starych Bojarach. Na powierzchnie 118,22 mkw. składają się przestronny living room.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małe mieszkanie - duży potencjał Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,70 m² 11 708,54 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: ok. 60 m | 7. piętro z 12 | Dwustronne | Winda | Duży balkon | Nowy blok 2025 r/ Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowe, elegancko urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 4. piętrze bloku z cegły po termomodernizacji, na cenionym osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,30 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Bojary ul. Sobieskiego 18 w Białymstoku Szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Proponuję do sprzedaży nowe, wykończone mieszkanie w bloku z 2026 roku z windą. O lokalu: - 36 mkw. - 2 pokoje - piętro 9/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 28 m , usytuowane na 8. piętrze nowoczesnym budynku z 2025 roku - w dynamicznie rozwijającej się i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł83,50 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Bojary w Białymstoku 83 m zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu Z przyjemnością prezentuję Państwu unikalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,60 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Białystok, ul. Łąkowa, os. Bojary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 64 mkw, zlokalizowane na 9 piętrze w nowego bloku z 2025r. z windą w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bojary Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o dwustronnym rozkładzie. Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary, przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,86 m przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku. Mieszkanie nowe, niezamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,40 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone Białegostoku, na osiedlu bojary. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku. Wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98,20 m² 10 081,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie na Bojarach 98,20 m , idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 98,20 m (112 m całkowitej) na 3. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36 m 2 wygody na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,72 m² 15 250,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32,72 m , położone na II piętrze przy ulicy Kraszewskiego 45b. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,10 m² 7 891,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe | 72,10 m | ul. Starobojarska 25 | 1 piętro | 569 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,10 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się przy ul. Łąkowej 16. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w nowoczesnym budynku z dostępem do hali garażowej. Zobacz wirtualny spacer i film.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł68,50 m² 10 802,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 68,5 m ul. Kraszewskiego, białystok niski parter, gotowe do zamieszkania Lokalizacja: białystok, ul. Kraszewskiego Powierzchnia: 68,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 45 m | 8. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

659 000 zł60 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobojarska

Bojary,Białystok

640 000 zł72 m² 8 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku. Miejsce jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta o funkcjonalnym układzie, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest jasny i zadbany, gotowy do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Bojary,Białystok

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustownie i stylowo urządzony apartament w spokojnej wspólnocie Tytoniówka. Idealne miejsce dla pary lub jednej osoby ceniącej komfort i spokój. Do wynajęcia apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Bojary,Białystok

449 000 zł33 m² 13 577,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,07 m2, zlokalizowane w Białymstoku na ul. Ryskiej 3, w bloku w nowym budownictwie z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy przestronne, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zamieszkaj w przestronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w kameralnym bloku. Mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w budynku zlokalizowanym w cenionej dzielnicy Bojary. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

520 000 zł43 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,44 m2, położone na 1 piętrze w apartamentowcu , przy ulicy Kraszewskiego 45. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - sypialnia ( z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

870 000 zł97 m² 8 969,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament dwupoziomowy w sercu Bojar - cisza, zieleń, bliskość centrum Białegostoku Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

1 900 zł36 m² 53,37 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2 pokojowe, zadbane i umeblowane mieszkanie przy ul. Kraszewskiego o pow. 35,6m2, w nowym apartamentowcu z 2023.r., mieszkanie znajduje się na X piętrze, z którego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij