dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

679 900 zł68,05 m² 9 991,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz pewnej nieruchomości dla rodziny z dobrym układem i świetnym otoczeniem oraz z topową lokalizacją to ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Wyjątkowa lokalizacja - Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Przedstawiamy Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze przy ul. Pułkowej w Białymstoku. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! 495.000zł na 459.000zł! Polecam lokal mieszkalny do własnej aranżacji, znajdujący się przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc 2%! Ciepła Apartamenty to prestiżowa inwestycja na mapie Białegostoku wyróżniająca ją od swoich konkurentów. Budynek charakteryzuje się ponadczasowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł58,20 m² 17 164,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 58,20 m . Rozkład: - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 420 zł65,21 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 134 zł57,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 783 zł62,74 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,66 m² 11 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie 53,66 m2 w lubianej części Białegostoku - na Bojarach, przy ul. Sobieskiego w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0 % prowizji od Kupującego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł60,30 m² 9 004,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecamy ustawne mieszkanie o pow. 60,30m2 na II piętrze w niskim bloku przy ul. Trawiastej, os. Wygoda w Białymstoku. Mieszkanie trzypokojowe plus oddzielna kuchnia. Na powierzchnię 60,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 3 piętrze w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł56,40 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m z salonem i aneksem kuchennym oraz praktyczną pralnią, położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,86 m² 7 436,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, przy ul.Lipowej. Na ok.62 m2 znajdziemy trzy osobne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Do każdego z pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł71,93 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 72 m | Nowe Miasto | ul. Pułaskiego | najem krótkoterminowy | cena promocyjna Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 314 zł52,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,90 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł68,40 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 446 zł72,41 m² 18 649,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,50 m² 11 040,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone przy ul. Starobojarskiej w Białymstoku, na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 729 zł62,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 537 zł63,50 m² 9 599,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie z ogródkiem i balkonem Białystok, lokal 3b Stan Deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz! Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 609 537.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,30 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Białegostoku. Idealne pod inwestycję lub na biuro. Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miasta? Zielone Pietrasze przy ul. Pużaka w Białymstoku to idealne rozwiązanie! Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł51 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena od kwietnia! Wiosenna promocja! Myślisz o czymś swoim? Dostępne od ręki! a. Przestrzeń i światło: 51 m przemyślanej powierzchni sprawia, że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,80 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 55m , do odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w niskim bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł62,09 m² 8 680,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, które łączy bliskość zieleni z miejską wygodą - ta oferta jest dla Ciebie!. 62,09 m przestrzeni, usytuowanej na parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł68 m² 9 998,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Agencja nieruchomości ab Grand poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd spacerkiem dojdziesz wszędzie: na uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ciepła Apartamenty - Żyj zielono! Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ciepłej w Białymstoku, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł48,10 m² 9 313,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w bloku położonego przy ul. Piastowskiej w Białymstoku Na 48,10m 2 składają się 3 niezależne pokoje- jeden z balkonem, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł53,30 m² 12 382,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Tylko i Wyłacznie w biurze "olchowik nieruchomości". Zapraszamy! Fantanstyczna lokalizacja, apartamentowiec z 2022r. przy Al. Jana Pawła II 56b, blok usytuowany przy zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł60,70 m² 7 314,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53,28 m² 8 539,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja - Centrum, blisko Uniwersytetu w Białymstoku oraz dworca pkp i pks oferta aktualna! cena do negocjacji Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,10 m² 6 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 53,26 m2 zlokalizowanego w Centrum Białymstoku przy ul. Proletariackiej 19. Nieruchomość w stanie developerskim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł45 m² 10 442,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje po remoncie | 1. Piętro | gotowe do zamieszkania Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.