dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałbrzykowskiego

Wysoki Stoczek,Białystok

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio sprzedam wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe, dwupoziomowe, III + IV piętro o powierzchni 57m2 (ze skosami), w bloku - stylizowanej kamienicy z cegły z 2001 roku, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe położone na osiedlu Sienkiewicza. Budynek z cegły z odnowioną elewacją, zlokalizowany wśród zieleni w cichym zakątku. Lokal posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzymowskiego

Nowe Miasto,Białystok

251 000 zł56 m² 4 492,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 55,87m2 na I piętrze + piwnica 5,67 m2, mieszkanie własnościowe: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon 8 m2 + garaż murowany przy bloku, domofon przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

510 000 zł85 m² 6 021,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy Państwu komfortowy apartament położony w okolicach centrum miasta na popularnym osiedlu Bojary. Trzypiętrowy budynek został wybudowany w 2004r. W lokalu znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Wojska Polskiego

Białostoczek,Białystok

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam. Sprzedaję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,00m2 usytuowane na I piętrze budynku z cegły z 2008 roku, sprzedawane łącznie z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

299 000 zł56 m² 5 375,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy mieszkanie w stanie developerskim na osiedlu Nowe Miasto. Lokal 3-pokojowy z ogromnym tarasem o powierzchni 17.75m. W cenie zawarte jest miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

399 000 zł82 m² 4 895,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dodatkowo można dokupić stanowisko garażowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajecia , wysoki standart , blisko przedszkole, rynek, dobre polaczenia Z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

350 000 zł66 m² 5 341,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 65,53 m2 3-pokojowe z roku 2008. w skład mieszkania wchodzą: -kuchnia -łazienka (wyporządzona na styl nowoczesny) -3 pokoje -bukówka -dwa duże balkony -wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

212 000 zł48 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe z kuchnią otwartą na pokój dzienny, łazienką, komórką piwniczną i bokówką usytuowaną na półpiętrze. W 2006 roku przeprowadzono kapitalny remont wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

254 000 zł58 m² 4 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Warszawskiej. Pełne informacje o mieszkaniu: * 3 niezależne, ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

235 000 zł48 m² 4 875,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie na os. Piasta. 48 m2: trzy pokoje z łazienką, ivp, płyta, ale mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wyremontowane i czyste klatki schodowe, bloki z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Możliwość negocjacji ceny w okresie wakacyjnym Blisko centrum. Kontakt telefoniczny po 15. / weekendy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonecznikowa

Zielone Wzgórza,Białystok

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja 3 pokojowe umeblowane (również pralka i lodówka) mieszkanie w bloku, z dużym balkonem, w cenie 2 pokoi. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu kościół, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

220 000 zł60 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania - bezpośrednio - mieszkanie własnościowe (akt notarialny) - brak jakichkolwiek prowizji. Mieszkanie bardzo przyjemne - ciche, jasne i ustawne. Łatwe do aranżacji dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

219 000 zł63 m² 3 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o pow.63,8m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty na Osiedlu Zielone Wzgórza. Lokal dwustronny, słoneczny o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Centrum,Białystok

389 000 zł63 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania znajdującego się w kamienicy. Nieruchomość położona jest w pobliżu Pałacu Branickich. Dwie sypialnie+ salon z kuchnią. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacieczki

Leśna Dolina,Białystok

259 000 zł52 m² 4 961,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe(każdy z oddzielnym wejściem z przedpokoju)+oddzielna duża łazienka(wanna+prysznic)+oddzielne wc(z małą umywalką)+oddzielne pomieszczenie które można wykorzstać jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

245 000 zł58 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku ze starszej cegły, na Os. Tysiąclecia. Mieszkanie zadbane, z funkcjonalnym rozkładem: trzy pokoje ( bez przechodnich), widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Scaleniowa

Wysoki Stoczek,Białystok

225 000 zł59 m² 3 762 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe, przytulne mieszkanie o pow.59,80 m2 usytuowane na VIp w bloku z windą, położone na Osiedlu Wysoki Stoczek. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń: trzy oddzielne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daleka

Piasta,Białystok

217 000 zł62 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oddzielne pokoje ,wc i łazienka oddzielna ,częściowo wymienione okna,kuchnia blat do wymiany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Świetna okazja dla osób, które chcą wprowadzić się na gotowe, gustownie wykończone wnętrze! Śliczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie, świeżo remontowane, nieprzewidywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

197 000 zł60 m² 3 272 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie o pow.60,2m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowska

Białystok,podlaskie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal posiada trzy odrębne pokoje, kuchnię i łazienkę z wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnej lokalizacji usytuowane na I pietrze. Dwie oddzielne sypialnie , salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony. Opłaty dodatkowe - prąd , gaz itp. Kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Własnościowe, 3 pokojowe położone na osiedlu Bema, w budynku IV-piętrowym z płyty, (nowa termoizolacja). Spokojna okolica, pełna infrastruktura, dobre połączenia komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

1 300 zł72 m² 18,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja, sklepy, szkoly, autobusy, poczta, banki, apteki, przedszkola, fryzjer, bankomaty. Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 350 zł80 m² 16,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajecia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

199 000 zł48 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 48,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku z płyty, położone na Osiedlu Wysoki Stoczek. Salon (16m2) połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Słoneczny Stok,Białystok

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie częściowo umeblowane. 3 pokoje,(2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym), łazienka, garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupska

Piasta,Białystok

230 000 zł74 m² 3 108 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow.74m2 położone na Osiedlu Piasta. Blok usytuowany w zacisznej części osiedla. Mieszkanie dwustronne, słoneczne o ciekawym rozkładzie pomieszczeń: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Nowe Miasto,Białystok

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Możliwość wynajęcia również garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

245 000 zł59 m² 4 152,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,1 m2, na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku z windą. Trzy pokoje mają następujące powierzchnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

210 000 zł48 m² 4 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na IV piętrze w 4 piętrowym bloku przed termomodernizacją na osiedlu Piasta w Białymstoku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

285 000 zł62 m² 4 626,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 61,6m2. Położone na III piętrze w bloku z płyty na osiedlu Leśna Dolina. Blok postawiony jest w środku osiedla tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Sienkiewicza,Białystok

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na Osiedlu Wygoda. Trzy ustawne, oddzielne pokoje ( bez przechodnich), ładna, duża kuchnia, łazienka z wc, bardzo przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

210 000 zł52 m² 4 038 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecamy Państwu mieszkanie w bliskim Centrum przy ulicy Tuwima Mieszkanie 3 pokojowe położone w IV - piętrowym budynku z cegły. Teren wspólnoty zamknięty. Brama wjazdowa na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

359 000 zł65 m² 5 514,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie zadbane, ciepłe, ciche, gustownie urządzone i wyposażone do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokal 2- stronny, położenie Wschd-Zachd, z dużym balkonem (widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

235 000 zł54 m² 4 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe, przytulne mieszkanie położone na Osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie o pow.53,9m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Ogromnym atutem jest.