dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M3 w prestiżowej inwestycji Ciepła Apartamenty - blisko centrum miasta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ciepłej w Białymstoku, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60,30 m² 7 545,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,30 m2 znajdującego się na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Hallera na osiedlu Dziesięciny I.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,57 m² 10 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

DO szybkiej sprzedaży ***3 pokoje I piętro, do wejścia, 2013 rok budowy, niski czynsz!*** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Atłasowej (produkcyjna/zawady).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł80 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4-pokojowe Białystok, os. Białostoczek 3. piętro | ponad 80 m | piwnica | balkon z widokiem | idealne dla rodziny Na sprzedaż oferujemy zadbane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,86 m przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku. Mieszkanie nowe, niezamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,90 m² 10 851,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 2. piętrze przy ul. 42 Pułku Piechoty. Lokal jest w stanie do zamieszkania idealny zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 000 zł67 m² 8 552,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Turkus - szósty, ostatni etap inwestycji! Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale marzy, aby otworzyć drzwi swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera sokołowscy nieruchomości zlokalizowaną przy ul. Kujawskiej w Białymstoku. Havana to kompleks 10 dwulokalowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł52,30 m² 8 776,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania przy ul. Elizy Orzeszkowej 9. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 48 m , parter, ul. K. Wyszyńskiego, białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, niskim budynku mieszkalny m o 4 kondygnacjach nadziemnych z windą, garażem podziemnym i tylko 17 mieszkaniami, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle bojary Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne mieszkanie Blisko centrum Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,90 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58,9 m | Słoneczne Tarasy 2016 | Balkon 10 m | Gotowe do wprowadzenia Białystok | Wysoki Stoczek | ul. Jana Pawła II - osiedle Słoneczne Tarasy Masz dość oglądania mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,30 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego na osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie o powierzchni 61.3m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 1981 roku. Lokal dwustronny , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 kawalerki w centrum Białegostoku gotowiec inwestycyjny, zarabiaj od pierwszego dnia! Możliwość cesji najmu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł63,50 m² 9 598,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bezczynczowe bez podatku pcc 2% bez.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,21 m² 14 109,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,21m położone na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku przy ul. Bełzy w Białymstoku. Lokal znajduje się na drugim piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł72 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Inwestycja w ścisłym centrum Polecam Państwu atrakcyjną nieruchomość przy ulicy Alei Piłsudskiego w ścisłym Centrum Białegostoku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

564 999 zł64 m² 8 828,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 135 zł65,30 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,23 m² 11 957,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, usytuowanego na cenionym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Pietrasze to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ budynków, starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł61 m² 8 344,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z piątym etapem inwestycji Green Garden perła 3 Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Proponujemy mieszkanie m6b o powierzchni 61,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

639 000 zł96 m² 6 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkania bezczynszowe w zabudowie jednorodzinnej w Białymstoku. Nowoczesność i funkcjonalność. Najnowsze technologie. Bardzo dobra lokalizacja. Do Centrum 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

898 932 zł65,14 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowo wybudowanym budynku mieszkalny przy ul. Choroszczańskiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętra i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 712 zł60,97 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji zielone pietrasze przy ul. Pużaka realizowanej przez dewelopera z 15-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Stołecznej. Wnętrze mieszkania zostało przygotowane do przeprowadzenia prac remontowych. Okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 161,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie wykończonym ,do wejścia" na bardzo lubianym osiedlu Nowa Wygoda przy ulicy 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica z licznymi ścieżkami rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,80 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Dziesięciny. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Ciepłej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł46,96 m² 11 392,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem | Białystok, ul. Produkcyjna | 47 m | bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96 m , zlokalizowane w nowej inwestycji.