dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Piasta,Białystok

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy idealną propozycję dla Ciebie. To słoneczne mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone jest na pierwszym piętrze. Przeszło ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dziesięciny,Białystok

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok., pow. 31m2, iip. w niskim bloku na os. Dziesięciny (ul. Zagórna). Osobne pokoje. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka), po remoncie. Do podanej ceny należy doliczyć czynsz adm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

349 000 zł49 m² 7 089,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 49,23m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym w bloku w poszukiwanej okolicy. Lokal do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 pokoje *** os.MICKIEWICZA *** ** PARKING*** Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły w budynku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

519 000 zł60 m² 8 664,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Na powierzchnię 59,90 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z jadalnią, - łazienka, - 2 pokoje, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł51 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie - 2 oddzielne pokoje - 1992 r. - wasilków - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Zielone Wzgórza,Białystok

365 000 zł46 m² 7 866,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko w Biurze Premium! Tylko w Premium Nieruchomości! Zapraszamy na prezentację 2 pokojowego mieszkania mieszczącego się na pierwszym pietrze IV - piętrowego bloku z cegły z 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Centrum,Białystok

319 000 zł38 m² 8 416,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy nieruchomość położoną w Białymstoku przy ulicy Poleskiej. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,9m2 znajdujące się na czwartym piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

340 000 zł39 m² 8 677,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja oferta Z klauzulą wyłączności Polecamy przytulne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,18 m2 znajdujące się w budynku przy ulicy Lipowej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Choroszczańska

Młodych,Białystok

465 000 zł34 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Choroszczańska/ Zwycięstwa. Blok 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu doskonałą okazję do wynajęcia mieszkania w centrum Białegostoku. Idealne dla studentów, pary lub singli, to 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białówny

Centrum,Białystok

460 000 zł52 m² 8 880,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta tuż przy skwerze Zamenhofa. Mieszkanie jest przestronne dwupokojowe z niewielkim balkonem, o powierzchni 51.8 m2 do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

530 000 zł48 m² 11 018,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Układ: na powierzchnię 48,1 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypialnia, łazienka i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio z korytarza (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

366 000 zł32 m² 11 401,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie na ul. Zwierzynieckiej Powierzchnia: 29,3 [m ] Opis nieruchomości: oferuje na sprzedaż (bezpośrednio) mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Zwierzynieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

1 500 zł52 m² 28,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz słonecznego mieszkania, w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Centrum,Białystok

399 000 zł48 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam ofertę mieszkania 2 -pokojowego na 2 piętrze o powierzchni całkowitej 47,7m2 usytuowane w centrum miasta .Polecam seniorom jak i małej rodzinie , parom, ale i również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

574 600 zł48 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego w samym centrum Białegostoku przy ul. Sienkiewicza. Wyjątkowa lokalizacja - do rynku Kościuszki 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. garderoba. Łazienka z wanną. przestronny korytarz.Mieszkanie jest ładne, dwustronne, jasne i w samym centrum Białegostoku. Balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

330 000 zł36 m² 9 065,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie w centrum Białegostoku o powierzchni 36,4 m , idealne do natychmiastowego zamieszkania. Odświeżone w lutym tego roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w wysokim standardzie w świetnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** W cenie najmu, miejsce postojowe W garażu podziemnym*** ***mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

1 800 zł44 m² 41,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białystok,podlaskie

2 000 zł53 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferuję do wynajęcia komfortowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Mickiewicza. Najlepsza lokalizacja w mieście! # świetna lokalizacja # przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

330 000 zł36 m² 9 065,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,4 m2 w Białymstoku, przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Lokal mieści się na 6 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 750 zł43 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-room apartment on the 3rd floor in a fenced, intimate block of flats in an estate with numerous shops. Nearby are the Białystok University of Technology and the University of Białystok. Public.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

289 000 zł37 m² 7 747,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

-rezerwacja- przedstawiamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w świetnej lokalizacji przy ul. Narewskiej 7. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, galerie handlowe, bary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

519 000 zł44 m² 11 928,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymborskiej

Centrum,Białystok

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odpowiadam na wiadomości na whatsappie / For en Text me on whatsapp :) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Wisławy Szymborskiej, 45 m2, 3/5 piętro. Mieszkanie dostępne od Czerwca 2024 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Białystok

Antoniuk,Białystok

465 000 zł34 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Mieszkanie będzie wykończone na podstawie prezentowanych wizualizacji. Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim 4 piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

329 000 zł32 m² 10 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. Chrobrego. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, części sypialnianej, garderoby i łazienki z wc. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Antoniuk,Białystok

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 34m2 położone na I piętrze w bloku przy ul.Stalowej 5 na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,sypialni,łazienki,przedpokoju,balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

389 000 zł44 m² 8 942,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza w doskonałej lokalizacji. Lokal na parterze z balkonem o powierzchni całkowitej 43,5 m2.Mieszkanie z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowoczesny apartament usytuowany w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Nowy Świat. Lokal mieści przestronny salon wyposażony w wygodną kanapę, połączony z funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

239 000 zł24 m² 9 876,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tanio! Cena - 239.000 zł WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - blisko Centrum oraz Uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego - idealne studentom OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

455 000 zł34 m² 13 582,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie na osiedlu Młodych przy ul. Choroszczańskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 4 z 4 pięter w nowym bloku z windą. Na powierzchni 33,5m2 znajduje się: - sypialna; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

428 000 zł48 m² 8 879,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz klasycznego, funkcjonalnego mieszkania z oddzielną kuchnią w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na osiedlu Mickiewicza przy ul. Słowackiego. Znajduje się ono na drugim piętrze budynku czteropiętrowego. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszanie położone na 5 piętrze w apartamentowcu z 2023 roku na osiedlu Sienkiewicza, niemal w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Białystok

399 000 zł36 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Szukasz mieszkania na start, a może nieruchomości pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jasne, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne