dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 27 Lipca

Wygoda,Białystok

170 000 zł48 m² 3 512,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie. Dobra lokalizacja, zacisze Białegostoku ( końcowy autobusu nr 13) , w pobliżu las, i ogródki działkowe. Duży balkon I -pokój dzienny ~ 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w czteropiętrowym budynku z cegły. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania. W salonie podłogi wyłożone panelami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielone i ciche osiedle. Mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowego budynku. Blok w trakcie ocieplania, nowa elewacja, klatka schodowa odnowiona. Pokoje 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

800 zł42 m² 19,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie na kameralnym osiedlu ( wjazd na osiedle asfaltem przez bramę na pilot)blok jak i mieszkanie po remoncie. Do dyspozycji garaż i piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo dobra cena! Polecamy Państwu mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, wydziału Ekonomii. Oddzielna kuchnia, dwie sypialnie,przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie pomiędzy Piłsudskiego a Kinem Pokój. Mieszkanie ma 52 m2, umeblowane. W mieszkaniu jest winda Cena wynajmu 100zł +opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagumienna

Białostoczek,Białystok

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II piętrze w budynku z płyty w centrum miasta. Mieszkanie w stanie technicznym, do remontu. Blisko , szkoła, sklepy, komunikacja miejska bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dzielnica atrakcyjna, blisko centrum, galerie Biała i Alfa, sklepy, szkoły,przedszkola, basen, fitnes, poczta, bank. Blisko i dogodnie do wszystkich uczelni wyższych, urzędów miasta, banków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie przy ul. Słowackiego w Białymstoku, blok ze starej cegły po termoizolacji, 2 przestronne i ustawne pokoje, 49 m2, trzecie i ostatnie piętro ( nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Leśna Dolina,Białystok

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi (20 i 12 m2) oraz oddzielnej zamkniętej kuchnia. Z większego pokoju jest wyjście na spory balkon. Łazienka razem z wc, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiadukt

Nowe Miasto,Białystok

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle w zieleni. Mieszkanie 2-pokojowe, bardzo atrakcyjne i ekonomiczne. Kuchnia w pelni zabudowana i wyposażona w nowy sprzęt agd (lodówka, zmywarka, płyta gazowa, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy Państwu mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Malmeda. Doskonała propozycja na biuro ; ustawne dwa pokoje i oddzielna kuchnia.Mieszkanie jednostronnie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Antoniuk,Białystok

175 000 zł37 m² 4 691,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne 2 pokoje mieszkanie przy ul. Narewska oś. Antoniuk - po kapitalnym remoncie. 37,3m2, cegła Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane pod nadzorem projektanta wnętrz i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

800 zł41 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, umeblowane, wyposażone w sprzęty agd. Spokojni sąsiedzi. Dodatkowo miejsce parkingowe w podziemiach, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na III p. w bloku po remoncie. Nowa elewacja, dach oraz okna. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Białystok,podlaskie

1 050 zł38 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w nowym budynku z cegły. Lokal wykończony, umeblowany. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Na wyposażeniu lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

145 000 zł33 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu ślicznie urządzone mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, w kuchni i łazience terakota, ściany w kuchni i łazience gładkie malowane. Nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

182 000 zł39 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Dziesięciny. Lokum mieści się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Dwustronne mieszkanie o tradycyjnym układzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

127 000 zł33 m² 3 848,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe nowe okna, panele w sypialni, ściany gładkie malowane. Brak zabudowy w kuchni oraz łazienka w starego typu. Ściany gładkie malowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie studentkom (2-3).Mieszkanie nowe w apartamentowcu. W pełni wyposażone (lodówka, pralka, kuchnia, naczynia kuchenne) - gotowe do zamieszkania od zaraz. Potrzebne tylko rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

206 000 zł33 m² 6 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Sybiraków. Niewątpliwym atutem mieszkania jest rozkład pomieszczeń, który sprawia, że lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

189 000 zł34 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie: 34,2 m2, cegła, 12-letnia kamienica, wysoki Stoczek. Wysoki parter. 2 pokoje: jeden z nich - z aneksem kuchennym. przestronna łazienka, duży balkon. Umeblowane, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

700 zł48 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokoj z balkonem do wynajecia w mieszkaniu dwupokojowym. Stan mieszkania bardzo dobry, drzwi antywlamaniowe, pralka, lodowka, internet. Mniejszy pokoj jest juz okupowany przez dziewczyne. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Piaski,Białystok

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze apartamentowaca przy ulicy Żelaznej. Lokal całkowicie wykończony i wyposażony. Kuchnia w zabudowie, sprzęt agd. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 000 zł46 m² 21,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M 2 pokojowe na kraszewskiego/starobojarskiej, ladne, umeblowane, ciche, kuchnia wyposaz., naczynia, pralka, balkon, TV/ internet, piwnica, miejsce parking na pilot, od 1- wrzesnia do lipca, mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, oddane do użytku w lipcu 2012, wykończone, nieumeblowane mieszkanie ( wyposażona łazienka i kuchnia), 2 ustawne, przestronne pokoje, i piętro z windą, piwnica, doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

850 zł54 m² 15,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 54m2 w samym centrum miasta. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych, umeblowanych pokoi o powierzchni 20 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam do wynajecia 2pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z zabudowanym balkonem (oszklone, przesuwane okna) i piwnicą do dyspozycji. Mieszkanie posiada większość mebli, jedną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy Państwu śliczne mieszkanie nowe urządzone o powierzchni 42 m2. Mieszkanie wykończone materiałami bardzo wysokiej jakości. Spokojna poszukiwana dzielnica. Zapraszamy. Osiedle Zielone II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe (51m2) od zaraz. Pokój łączony z kuchnią, łazienka, sypialnia, balkon. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, na rogu kraszewskiego/starobojarskiej (ulicę dalej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 050 zł42 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Ładne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia przy ul. Żeromskiego od zaraz. W wyposażeniu: pralka, lodówka, mikrofalówka, tv. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym z płyty. Dwa oddzielne pokoje, łazienka z wc, przestronna kuchnia. Lokal doskonale nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Tysiąclecia,Białystok

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica, plac zabaw, sklepy, dobra komunikacja, blisko do centrum, blisko do uczelni, uniwersytetu. Mieszkanie ma dobry rozkład- dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i jasne mieszkanie, 43 m2, 2 pokoje. Dogodna lokalizacja: os. Wysoki Stoczek, ul. Rzemieślnicza, blok dość nowy, cegła. Umeblowana kuchnia, pralka, lodówka, sofa w salonie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

750 zł56 m² 13,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w Białymstoku na ul. Pułaskiego 123. Mieszkanie ma 56m2. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, wc, łazienka oraz kuchnia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

185 000 zł34 m² 5 473,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie pow. 33,8m z komórką lokatorską przy Transportowej 11 w Białymstoku. Dwa pokoje, przedpokój, kuchnia aneks, łazienka z wc. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

180 000 zł41 m² 4 368,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, jasne i ciche mieszkanie na IV piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Antoniuk, od centrum miasta oddalone o jeden przystanek autobusowy. Mieszkanie własnościowe. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiadukt

Nowe Miasto,Białystok

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 2 pokoje + aneks kuchenny 56 m2 1200 zł plus opłaty, duży balkon, zielony ogrody na dachu budynku. Tel kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł38 m² 5 270,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie/ip/iv pow.37,76m/1995r/cegła na Dziesięcinach ul. Palmowa w zacisznej i spokojnej okolicy, mieszkanie jest po generalnym remoncie do wprowadzenia/dwustronne/blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

980 zł49 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 49m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka przy ulicy Swobodnej (wysoki Stoczek). Umeblowane, przytulne i w pełni wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, telewizor, internet.