dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

599 000 zł47,40 m² 12 637,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament o powierzchni 47,40 m2, usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego i prestiżowego apartamentowca przy ulicy Nowy Świat 3. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,09 m² 10 207,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 39.09m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku III-piętrowym z cegły przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń mieszkalną składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,30 m² 8 773,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze zadbanego budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49 m² 15 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament premium, świeżo wykończony nowy budynek 2023 r. Apartament o powierzchni 49 m , położony na 2. piętrze nowego budynku z windą, został w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł47,10 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 28 mkw. - 2 pokoje - piętro 5/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,10 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ab Grand poleca państwu wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 mkw. Położone jest ono w bliskiej odległości od centrum Białegostoku. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przestronne 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 46 m To mieszkanie bierze udział w programie Lekki Najem najem bez kosztów wstępnych! Chcesz uniknąć zamrażania dużej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,72 m² 15 250,61 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** Oferta bez podatku pcc 2% *** Zapraszamy na prezentację nowego niezamieszkałego dwupokojowego mieszkania w poszukiwanej i modnej lokalizacji w mieście os. Nowe Bojary ul. Kraszewskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, rocha 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na parterze nowszego bloku z cegły na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie czyste zadbane, umeblowane i odświeżone. Dodatkowym atutem jest oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

488 800 zł50,50 m² 9 679,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To jedno z tych mieszkań, w których od progu czujesz, że możesz tu zamieszkać. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego Nowoczesne, urządzone mieszkanie na Nowych Bojarach gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w sercu Białegostoku wysoki standard + balkon Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym każdy metr został mądrze zagospodarowany? Mam przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*** 2 pokoje W bliskim sąsiedztwie centrum W korzystnej cenie*** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie które posiada balkon o powierzchni 32mkw położone w lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł42 m² 10 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 do remontu położone w centrum Białegostoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie - Powierzchnia 42m2 - Piętro 4 z windą - Budownictwo:.

Szczegóły ogłoszenia

499 070 zł45,37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z rynku pierwotnego. Oferowany lokal znajduję się na I piętrze IV piętrowego budynku. Mieszkanie w tej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27,56 m² 12 699,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,56m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Sienkiewicza na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,51 m² 13 457,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w sercu Białegostoku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym, 5-kondygnacyjnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne 2 pokoje z widokiem na zieleń w nowym bloku z 2022 ul. Depowa (os. Bema) Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia. Idealne dla osób, które szukają komfortu, ciszy i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,63 m² 10 261,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

**na sprzedaż - Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Centrum Białegostoku!** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle skorupy ul. Sudecka mieszkanie W niskim bloku garaż W cenie Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dostępnego wyłącznie w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Waszyngtona. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc.