dowolna

Lokale w centrum Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Młodych,Białystok

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

** 2 garaże z biurem I zapleczem socjalnym*** *** parking *** *** +działka 600-1200 m2 *** Polecam do wynajmu budynek użytkowy pełniący do tej pory usługę warsztatu samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Centrum,Białystok

55 zł/m²25 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** budynek monitorowany *** *** wysoki standard *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjne lokale biurowo-usługowe zlokalizowane w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Centrum,Białystok

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku blisko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Centrum,Białystok

55 zł/m²51 m² 2 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** gotowy do wejścia *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Religi

Dziesięciny,Białystok

1 999 999 zł189 m² 10 582 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 189 m , zlokalizowany przy ul. Religi w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Białystok

580 000 zł101 m² 5 753,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

R e Z E R W A C J A ! Proponujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową lub handlowo-usługową z zapleczem magazynowym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Przydworcowe,Białystok

60,62 zł/m²80 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** budynek Z windą *** *** centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Białystok

1 200 000 zł103 m² 11 650,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż nowoczesny i reprezentacyjny lokal usługowy, położony w centrum Białegostoku - przy ul. Botanicznej. Lokal o powierzchni 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Przydworcowe,Białystok

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m , położony na parterze budynku w rejonie centrum przesiadkowego pks i pkp w Białymstoku. Lokal posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

37 zł/m²23 m² 851 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** *** budynek po remoncie *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w przyziemiu budynku usługowego na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Centrum,Białystok

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

30 zł/m²28 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** lokale biurowe Z parkingiem *** Polecamy lokale biurowe o różnych metrażach zlokalizowane w budynku usługowym na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Centrum,Białystok

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal handlowo-usługowy *** *** parter Z witryną *** Polecamy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku, blisko Rynku Kościuszki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Białystok

Bojary,Białystok

84,29 zł/m²70 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Centrum Białegostoku, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

34,48 zł/m²44 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** lokale biurowe Z parkingiem *** Polecamy lokal biurowy zlokalizowany w budynku usługowym na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

215 000 zł20 m² 10 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszczący się w domu handlowym "panorama" przy ul. Legionowej 9/1 w Białymstoku. Lokal o powierzchni ok. 20m2 położony jest na 1 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Skorupy,Białystok

69,93 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** *** KLIMATYZACJA *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Centrum,Białystok

25,44 zł/m²114 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

820 000 zł91 m² 9 010,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy lokal usługowy 91 m2 na parterze bloku z 2022 roku na Wysokim Stoczku w którym prowadzony jest sklep Żabka, cesja umowy na 7 lat. Cena za prawa własności do lokalu 820 000 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Centrum,Białystok

30 zł/m²320 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjne powierzchnie biurowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Centrum,Białystok

46 zł/m²150 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy W dobrym standardzie *** *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Centrum,Białystok

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** parter *** *** Z witryną ** Polecam lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku z 2001 roku blisko centrum na os.Bojary w Białymstoku. Budynek znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

33 zł/m²28 m² 924 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Mickiewicza,Białystok

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** *** parter Z witryną *** Polecam lokal usługowo-handlowy zlokalizowany blisko centrum Białegostoku na os.Mickiewicza. Lokal usytuowany parterze znajdujący się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Warszawska

Centrum,Białystok

45,45 zł/m²66 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** Budynek z 2001r *** Polecam lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku z 2001 roku blisko centrum na ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

349 000 zł134 m² 2 604,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal usługowohandlowy 134 m Centrum Białegostoku Lokalizacja, która pracuje na Twój biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowohandlowy o powierzchni 134 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Centrum,Białystok

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal obecnie użytkowany jest jako kawiarnia w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, jednak jego rozkład i standard wykończenia pozwalają na łatwą adaptację pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Centrum,Białystok

55 zł/m²51 m² 2 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

37 zł/m²29 m² 1 073 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Centrum,Białystok

65 zł/m²220 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

*** biuro 220m2 *** wysoki standard *** Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni ok. 220 m . Opis lokalu: powierzchnia: ok. 220 m Na powierzchnię najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Centrum,Białystok

38,50 zł/m²200 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjny lokal w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Wygoda,Białystok

53,70 zł/m²54 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.WYGODA *** *** PARKING *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na drugim piętrze budynku na os.Wygoda w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Antoniuk,Białystok

39,86 zł/m²41 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia samodzielny lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Centrum,Białystok

63,16 zł/m²76 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal usługowy w centrum Białegostoku - Apartamenty Jagiellońskie, ul. Jurowiecka. Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 76 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowa

Centrum,Białystok

53,46 zł/m²227 m² 12 135 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do najmu lokal usługowy w ścisłym centrum Białegostoku w budynku przy ul. Grochowej przeznaczony pod działalność gastronomiczną. Właściciel wymienił stolarkę okienną (nowe witryny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Warszawska

Bojary,Białystok

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 160 m w ścisłym centrum Białegostoku idealny pod gastronomię lub usługi. Lokalizacja: białystok ul. Warszawska. Opis nieruchomości: lokal użytkowy położony w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Starosielce,Białystok

37,04 zł/m²12 m² 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

369 000 zł44 m² 8 443,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,70 m2 w Białymstoku, przy ul. Lipowej - ścisłe centrum - idealne pod lokal komercyjny! Atuty: lokalizacja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Nowe Miasto,Białystok

39,98 zł/m²600 m² 23 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu powierzchnię biurową typu open space z zapleczem rekreacyjnym i socjalnym na II piętrze w nowoczesnym budynku blisko Centrum. Zarówno lokal jak i cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bojary,Białystok

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 152 m2, usytuowany na wysokim parterze budynku handlowo-usługowego w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Obecnie lokal składa się z 4 pomieszczeń - sali.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij