dowolna

Lokale w centrum Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

57,59 zł/m²29,52 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Osiedlowy lokal świetnie nadaje się na biuro, działalność usługową bądź handlową. Znajduje się w centrum dużego osiedla mieszkaniowego w ciągu pieszym. Składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku blisko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²416,80 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum - możesz zacząć od zaraz Lipowa to lokalizacja idealna na Twój biznes i nowe miejsce w sercu miasta! Lokal usługowy usytuowany w klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

795 815 zł83,77 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 83,77 m , zlokalizowanego przy ulicy Orlicz-Dreszera w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

26,48 zł/m²1 197 m² 31 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu do wynajęcia halę.

Szczegóły ogłoszenia

55,02 zł/m²309 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal handlowy o powierzchni 309 m2 ul. Swobodna, osiedle Wysoki Stoczek, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne, gastronomia, sport, rekreacja.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²180 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal o powierzchni 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²339 m² 18 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację obiektu handlowo-usługowego na wynajem w samym Centrum Białegostoku. Prestiżowa lokalizacja - róg ulic Aleja Józefa Piłsudskiego i Pałacowa - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²65 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²420 m² 20 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** blisko centrum *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Mickiewicza. 2. Lokal położony na trzecim piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

60,62 zł/m²80 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** budynek Z windą *** *** centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

42,07 zł/m²1 400 m² 58 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zaprojektuj swój własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59,47 m² 12 090,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy - 59,47 m - ścisłe centrum Białegostoku, ul. Lipowa 16 **************** obejrzyj wirtualny spacer*************** Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł90 m² 14 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²170 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy z klimatyzacją i wentylacją mechaniczną. Do wynajęcia lokal o powierzchni 170 m 2 w biurowcu z reprezentacyjną przeszkloną fasadą. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal o pow. 15 m kw, usytuowane na II piętrze w kamienicy III piętrowej. Lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł255 m² 9 215,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal komercyjny o powierzchni 255 m , zlokalizowany na II piętrze wolnostojącego budynku przy jednej z głównych arterii miasta ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Białystok / Podlaskie / ul. Paderewskiego Lokal użytkowy na wynajem Aleja Ignacego Jana Paderewskiego, os. Nowe Miasto, białystok Powierzchnia: 160 m Piętro: 1 Czynsz: 7 200 zł / miesiąc Do.

Szczegóły ogłoszenia

53,46 zł/m²227 m² 12 135 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal usługowy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni ok. 50 m , położony na 1. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku. Idealny pod usługi kosmetyczne, fryzjerskie, masaż, terapię,.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal użytkowy usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²439 m² 21 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** blisko centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku blisko dworca pks/pkp w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²23,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 23,8m2 ul. Wesoła, osiedle Piaski, blisko centrum, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne i inne. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²175 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia usłogowo-magazynowa *** *** centrum miasta *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany kamienicy w centrum Białegostoku. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny, funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 90m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul.Sienkiewicza 49, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²320 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz budynku użytkowego w centrum Białegostoku? Zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie budynek o pow. 320m2 na 3 kondygnacjach (piwnica, parter i piętro) w ciągu pieszych, przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta biznesowa: restauracja baanko na wynajem (franczyza) Znakomicie położona w samym sercu Białegostoku, baanko reprezentuje nie tylko wyrafinowaną kulinarną oazę, ale także stabilne.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 000 zł114,11 m² 12 505,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowego lokalu położonego przy ul. Kijowskiej 7 w nowoczesnym budynku położonym w centrum Białegostoku. To idealne miejsce na biznes w branży: - gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** dostępne Z umeblowaniem *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku. Dogodna lokalizacja - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

30,16 zł/m²232,08 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy na wynajem w ścisłym centrum Białegostoku ul. Legionowa. Lokal położony na poziomie -1 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Budynek,.