dowolna

Lokale handlowo-usługowe Białystok - Baza ogłoszeń najmu i kupna

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację lokalu użytkowego o powierzchni 30 m2 na wynajem w Białymstoku. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń, każdy po 15 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rocha

Centrum,Białystok

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Domu Handlowym Wenus ul. Św. Rocha 14a Centrum miasta - przy zbiegu ulic Św. Rocha i Boh. Monte Cassino. Na dwóch kondygnacjach budynku znajduje się lokale handlowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Jaroszówka,Białystok

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia świeżo wykończony, jeszcze nieużywany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 220 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Centrum,Białystok

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację lokali handlowo - usługowych na wynajem w samym Centrum Białegostoku jako idealnego miejsca na firmę. Oferowane klimatyzowane lokale są częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym wnętrzem niewielkiego lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku na osiedlu Wysoki Stoczek. Ofertę zdecydowanie wyróżnia gustowne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

38,35 zł/m²34 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia lokalu 33,8 m2. Od czasu powstania do 2017 roku w lokalu znajdował się sklep z konfekcją damską. Od 2017 wynajmujący wykorzystywał go jaki magazyn. Dobrze oświetlony. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Jeśli szukasz lokalu w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Polecam Państwu lokal znajdując się na parterze w wielokondygnacyjnym budynku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rocha

Centrum,Białystok

499 000 zł56 m² 8 974,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam szczególnej uwadze lokal handlowo-usługowy znajdujący się w dobrej lokalizacji oraz w atrakcyjnej cenie. Lokal położony na 1 piętrze nowoczesnego budynku, wyróżnia się standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rocha

Centrum,Białystok

44,96 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Choroszczańska

Antoniuk,Białystok

40 zł/m²348 m² 13 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu o dużej powierzchni w Białymstoku? Zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie piętro budynku o łącznej pow. użytkowej 348,50m2 i wys. 3,10-4,46m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

59,70 zł/m²67 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal użytkowy w Centrum Handlowym Wierzbowa Park przeznaczony pod działalność usługową, handlową, gastronomiczną, na osiedlu Antoniuk w Białymstoku przy ul. Wierzbowej 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

55 zł/m²127 m² 6 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal usługowo-handlowy o pow. 127m2 w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal z wejściem z chodnika (w ciągu pieszym) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

47,14 zł/m²106 m² 4 997 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o pow. 106m2 w Białymstoku, przy ul. Transportowej (os. Nowe Miasto). Lokal mieści się na parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rocha

Centrum,Białystok

399 000 zł56 m² 7 176,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** inwestycja Z dużym potencjałem *** Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową w Centrum Białegostoku przy ulicy Świętego Rocha w "zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal znajduje na się na I p. w budynku usł.-handl. "Panorama"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Białystok

79,37 zł/m²63 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w ścisłym centrum miasta! Polecamy do najmu lokal w nietuzinkowym budynku w centrum Białegostoku. Budynek został od podstaw wyremontowany i bardzo estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ciołkowskiego

Skorupy,Białystok

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu wynajem lokalu zlokalizowanego na os. Skorupy, przy ul. Ciołkowskiego. Tylko W naszym biurze Lokal o powierzchni ok. 100 m , na którego powierzchnię składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

58,91 zł/m²144 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy położony przy ul. Wiejskiej 55 w Białymstoku. Lokal o powierzchni 144,30 m2. Wysokość czynszu za najem to 8500 zł netto/miesiąc + vat. W celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piasta

Bojary,Białystok

49,47 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal o pow. 40,43 m2, usytuowany na parterze w budynku usługowo-handlowego w śródmieściu Białegostoku. Idealne miejsce na usługi: fryzjerskie, kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

50 zł/m²38 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę przestronny lokal o pow. 37,8 m. kw, usytuowany na parterze w Nowym bloku z 2022 roku os. Wysoki Stoczek Wejście z chodnika, umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Centrum,Białystok

35 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m2 przeznaczony pod handel lub usługi. Idealnie nadaje się na sklep motoryzacyjny lub sklep z zaopatrzeniem w części motoryzacyjne. Sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

16,67 zł/m²180 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o przeznaczeniu gospodarczo-usługowym zlokalizowany na os. Młodych. Parametry budynku: - powierzchnia całkowita 180m , - 2 piętra pierwsze ok. 80 m , drugie ok. 100 m , - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bojary,Białystok

270 000 zł32 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 32,4 m2 w wyjątkowej lokalizacji, niemal w centrum Białegostoku, na Osiedlu Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku mieszkalnego i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

23,72 zł/m²80 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Istnieje możliwość zakupu Wynajmę lokal przy ul. Kopernika 9 w Białymstoku. Znajduje się on na parterze w pawilonie handlowo-usługowym. Posiada 2 wejścia - od ulicy i klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

140 000 zł57 m² 2 456,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 57m2 na os. Sienkiewicza w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na niskim parterze w budynku handlowym. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

33 zł/m²620 m² 10 230 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***magazyn W świetnej lokalizacji przy S8 *** nowoczesna hala *** duży plac przed budynkiem *** Magazyn w wolnostojącym budynku znajdującym się bezpośrednio przy trasie Białystok - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Drbroker Nieruchomości prezentuje lokal na parterze 200m2 na wynajem w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka pod handel i usługi. Lokal z windą. Lokal mieści się na parterze, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Centrum

Centrum,Białystok

126,01 zł/m²37 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** parter Z witryną *** *** Z klimatyzacją *** Polecam atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

28 zł/m²200 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal o pow. 200m2 w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Lokal z windą mieści się na 2 piętrze i składa się z sali głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Centrum

Centrum,Białystok

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy *** parter Z witryną *** ścisłe centrum *** Polecam atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal usytuowany na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kopernika

Bema,Białystok

365 000 zł80 m² 4 556,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Istnieje także możliwość wynajmu Lokal znajduje się w pawilonie handlowo-usługowym. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 80.1 m2. Lokal jest położony na parterze (46 m2) i kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ogrodowa

Sienkiewicza,Białystok

818 361 zł82 m² 9 946,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***nowa inwestycja****** lokal usługowy *** Nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w samym centrum. Doskonała lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Białystok

37 zł/m²100 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** centrum miasta *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany kamienicy w centrum Białegostoku. Budynek usytuowany w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Białystok

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** centrum miasta *** *** wolne od zaraz *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany kamienicy w centrum Białegostoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Boruty

Jaroszówka,Białystok

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Na wynajem: przestronny, funkcjonalny lokal Powierzchnia: około 200m2 Przeznaczenie: lokal może służyć do prowadzenia działalności gospodarczej w obrębie handlu i usług lub jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Białystok

90,06 zł/m²42 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Trochę paryska, trochę wiedeńska, o urodzie ciut wschodniej, z tą niewypowiedzianą tęsknotą Rankiem, nasycona słodkim zapachem croissantów. W południe spowita aromatem espresso.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Bema,Białystok

42,11 zł/m²19 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 19m2 w pawilonie handlowo usługowym, przy ul. Kopernika. Wymiary: szerokość 4,7m, długość 4m, wysokość 3,25m. W lokalu doprowadzona woda. Pierwszy lokal od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Twardowskiego

Jaroszówka,Białystok

24,99 zł/m²80 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Drbroker Nieruchomości prezentuje trzy pomieszczenia o łącznej powierzchni 80m2 na wynajem - osiedle Jaroszówka. Lokal mieści się w podpiwniczeniu w domu jednorodzinnym. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czarna

Przydworcowe,Białystok

1 114 800 zł111 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu lokal handlowy - usługowy osiedle Przydworcowe o pow. 111,48m2 na parterze w nowego bloku z wejściem bezpośrednio z poziomu chodnika. Duże osiedle, bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Centrum,Białystok

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, również pod działalność medyczną, o łącznej powierzchni 38 m2 na wynajem w Białymstoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Centrum

Centrum,Białystok

126,01 zł/m²37 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy do wynajmu lokal w centrum miasta. Lokal narożny, klimatyzowany, z dwiema witrynami o powierzchni 37,3 m.kw położony jest w ciągu handlowym. D oskonały pod handel.