dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Leśna Dolina

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

491 000 zł67 m² 7 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

To mieszkanie może stać się spokojnym, ciepłym domem dla Twojej rodziny. 3-pokojowa nieruchomość położona na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku to idealne miejsce do codziennego życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

389 000 zł45 m² 8 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,3 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku, przy ulicy św. Andrzeja Boboli - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Leśna Dolina,Białystok

385 000 zł52 m² 7 461,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Batalionów Chłopskich dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze, jest obustronne a blok przeszedł termomodernizacje. Przekłada się to na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

747 000 zł59 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m przy al. Jana Pawła II, w bloku z 2019 roku. Nieruchomość została wykończona według indywidualnego projektu architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 46 m2, na ulicy Szarych Szeregów, idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. To dwustronne mieszkanie, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

313 000 zł32 m² 9 690,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 32,3 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku - przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

542 000 zł59 m² 9 186,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie 59 m os. Leśna Dolina, ul. Niska. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane na popularnym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

625 000 zł77 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Białystok, os. Leśna Dolina, ul. Szarych Szeregów 23 Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 76,60 m 2, na osiedlu Leśna Dolina przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacieczki

Leśna Dolina,Białystok

450 000 zł53 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecamy bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze w ulubionej dzielnicy Leśna Dolina. blok 4 piętrowy z cegły, wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz, 2 wejścia do klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

489 000 zł72 m² 6 754,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina , przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 72,40m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

435 000 zł57 m² 7 671,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Posiadamy w ofercie ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szarych Szeregów. Na metraż 56,7 m2 składa się: - duży salon (22 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

629 000 zł65 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,20 m , położone na 2. piętrze budynku w nowym budownictwie z 2012 roku przy ul. Św. Andrzeja Boboli 93. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśna Dolina,Białystok

475 000 zł57 m² 8 377,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,7 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku, przy ulicy Szarych Szeregów - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

697 000 zł68 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

470 000 zł53 m² 8 801,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

779 200 zł82 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Czteropokojowe mieszkanie - Leśna dolina, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,8 m2, położone na 4. piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz funkcjonalnego lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes białystok, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

449 000 zł49 m² 9 238,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Leśna Dolina,Białystok

489 000 zł54 m² 9 005,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po remoncie | Leśna Dolina - | 54,3 m | Piwnica 10,7 m Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 1990r, przytulne, 3-pokojowe o powierzchni 54,3 m na osiedlu Leśna Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

629 000 zł65 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Leśna Dolina,Białystok

659 000 zł98 m² 6 710,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią i jadalnią o powierzchni użytkowej 98,20 m2 znajdujące się na osiedlu Leśna Dolina, przy ul. Batalionów Chłopskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ulicy Szarych Szeregów. Mieszkanie dwustronne z niezależnym wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

699 000 zł59 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,13 m przy ul. Jana Pawła II. Lokalizacja: mieszkanie oferuje spokojną atmosferę osiedla. Infrastruktura wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53 m2 w Białymstoku, przy ul. św. Andrzeja Boboli - os. Leśna Dolina. Lokal nieprzechodni, obustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 60 m w Słonecznych Tarasach ul. Jana Pawła II, białystok Na sprzedaż piękne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

697 000 zł60 m² 11 616,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,85 m, zlokalizowane na II piętrze w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Słoneczne Tarasy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Leśna Dolina,Białystok

319 000 zł35 m² 9 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Przytulne mieszkanie z balkonem, blisko lasu - Leśna Dolina, ul. Bacieczki Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

485 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dostępność od ręki! Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania lub dobrej inwestycji? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z niskimi kosztami utrzymania zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Poszukujesz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

624 000 zł82 m² 7 628,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 4 pokojowe mieszanie 81,8m2 na Leśnej Dolinie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 4pokojowego mieszkania z balkonem, położone na ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

380 000 zł44 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone na 3 piętrze, w bloku z cegły , przy ulicy Boboli. Istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

418 000 zł35 m² 11 942,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 35 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro z windą | 2 pokoje | bardzo dobry stan Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

385 000 zł46 m² 8 315,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zielona okolica Z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta - ciekawa lokalizacja! Mieszkanie 46,30 m2 po odświeżeniu, czyste i zadbane gotowe do zamieszkania. Położone na IV piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

390 000 zł44 m² 8 966 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

385 000 zł46 m² 8 315,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśna Dolina,Białystok

479 000 zł72 m² 6 606,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

72,5 m pełne rodzinnych możliwości! Idealny układ, przestrzeń, lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki Szukasz mieszkania, które stanie się prawdziwym domem dla Twojej rodziny? Miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na powierzchni 54,3 m2 znajduje się przestronny salon z wyjściem na duży balkon, odrębna kuchnia , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśna Dolina,Białystok

510 000 zł56 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Leśnej Dolinie z możliwością dokupienia garażu Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o pow. 55,60 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

379 900 zł48 m² 7 997,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, położone przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób, które cenią.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij