dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Dziesięciny

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66,51 m² 8 946,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal o powierzchni 66,51m2 położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji przy ul Dziesięciny. Wejście bezpośrednio z chodnika zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł771 m² 843,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa znajdująca się na Os. Dziesięciny u zbiegu ulic : Hallera / Gajowej / Porzeczkowej. Grunt znajduje się w pierwszej linii zabudowy co sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

110 000 zł15,01 m² 7 328,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż - Białystok, ul. Palmowa 32 Na sprzedaż garaż o powierzchni 15 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Palmowej 32 w Białymstoku. Garaż usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł84,30 m² 7 295,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

** Rodzinne mieszkanie Palmowa * 5 pokoi 84,3m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz korzystać z udogodnień życia.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,50 m² 10 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, w dzielnicy Dziesięciny. Mieszkanie położone w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2006 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł313,10 m² 6 994,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przestronne miejsce na Twoją firmę. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego w stanie deweloperskim, znajdującego się w prestiżowej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,40 m² 7 149,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie na parterze z potencjałem aranżacyjnym - osiedle Dziesięciny II, ul. Zagórna. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł108,80 m² 8 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

***oferta bez prowizji biura i podatku pcc!*** Dostępne segmenty, etap I termin realizacji IV kwartał 2025 Przedstawiamy Państwu ofertę na osiedlu Dziesięciny. Miejsce w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta objęta klauzulą wyłączności. Bardzo dobra lokalizacja, w pełni rozbudowana infrastruktura osiedla Dziesięciny przy ul.Leszczynowej. To właśnie tu powstał kameralna, prestiżowa Willa.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,20 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obok tego mieszkania nie przejdziesz obojętnie to idealna przestrzeń na Wasz wspólny start! Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesieciny. Lokal mieści się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł3 300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agencje nieruchomości ab Grand Poleca Państwu działkę na terenie Białegostoku przy ul. Palmowej 32 na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 3300 m2 o kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,70 m² 9 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł38 m² 11 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

* 3-pokoje do wprowadzenia! * bez prowizji! * Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, dwustronnego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Dziesięciny II w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Dziesięciny II,Białystok

6 100 zł215 m² 28,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Uwaga obniżka ceny najmu 7.000 zł , 6.100 zł Proponujemy do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny na os. Dziesięciny. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej części osiedla, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł720 m² 4 166,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Do sprzedaży budynek do generalnego remontu o pow. 720 mkw. Proponowany budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra. Media: - prąd - gaz - kanalizacja Lokalizacja: - osiedle Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,20 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48.20 m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,20 m² 9 522,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , zlokalizowanego w cichej i zielonej części Białegostoku osiedle Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł380 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 723 m²

Polecamy piękną, solidnie wybudowaną rezydencje w Białymstoku z dużą, ładnie zagospodarowaną działką. Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,20 m² 10 352,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, ciepłe i dopracowane w każdym detalu takie jest to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł72,10 m² 8 987,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku. Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł100,93 m² 6 826,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, os. Dziesięciny Pompa ciepła De Dietrich 6kw w cenie. Zlokalizowana na działce o pow. 82m2 w Białymstoku. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***dziesięciny**64 m2 ***I piętro*** ul Gajowa 480000 pln Wyjątkowa oferta mieszkania położonego na pierwszym piętrze X- piętrowego bloku usytuowanego na popularnym osiedlu Dziesięciny, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł350 m² 2 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

*** dom wolnostojący os.DZIESIĘCINY***BIAŁYSTOK *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego położonego w zacisznej części osiedla dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Zagórna, białystok Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zagórnej w Białymstoku. Opis mieszkania: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł679 m² 6 553,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - funkcjonalny budynek usługowy zlokalizowany przy ul. Generała Józefa Hallera 31 w Białymstoku, nieopodal obwodnicy/.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł186 m² 4 973,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Przytulna skrajna szeregówka w doskonałej lokalizacji przy ul. Morelowej w Białymstoku (osiedle Dziesięciny). 0% prowizji od Kupujących. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,80 m² 6 717,03 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 72,80 m - 8. piętro, blok z windą Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł225 m² 7 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Miejski adres, prywatny azyl - wybór bez kompromisów Nieruchomość usytuowana w mieście jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych na co dzień oraz poszukujących komfortowej przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Leszczynowa, białystok 3 pokoje | 3. piętro | balkon | do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Leszczynowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł719,72 m² 2 777,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Budynek inwestycyjny o powierzchni 719,72 m2, z wz-możliwość rozbudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne oraz działalność/usługi: biura, handel, produkcja, szkolnictwo, gastronomia, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,80 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Parter I 3 pok dla rodziny przy bazarku I Gajowa Przestronne, przytulne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny II. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł47,70 m² 7 085,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gajowa 74 | 47,7 m | 338 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł1 446 m² 2 074,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka z budynkiem do generalnego remontu o pow. 720 mkw. lub wyburzenia. Budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra. Media: - prąd - gaz - kanalizacja Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł123 m² 5 203,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pistacjowa

Dziesięciny II,Białystok

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²