dowolna

Działki inwestycyjne Białystok - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Białystok

Białystok,podlaskie

160 000 zł631 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka numer 344/5 o powierzchni 631 m2. Działka ma kształt trójkąta. Dostępne media: prąd, woda. Pozostałe media do 150 m od działki. Według mpzp teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

8 538 000 zł26 352 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Hajduka

Nowe Miasto,Białystok

3 300 zł825 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do wynajęcia działkę budowlaną/inwestycyjną o powierzchni 825m na osiedlu bażantarnia w białymstoku. Świetna komunikacja - 5 minut pieszo na dworzec pkp i 3 minuty na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Obłoków

Jaroszówka,Białystok

695 000 zł1 626 m² 427,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1626 m - Białystok, ul. Obłoków Biuro Nieruchomości In-Home z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

5 412 000 zł6 851 m² 789,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***działka inwestycyjna blisko centrum*** Mamy Państwu do zaproponowania działkę inwestycyjną o powierzchni terenu 6,851 m2 na ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Leśna Dolina,Białystok

610 000 zł1 170 m² 521,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 1100/1 o powierzchni 1170 m , położona w Białymstoku przy ul. Andrzeja Boboli, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta (os. Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Fasty,Białystok

2 250 000 zł7 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Fastach na sprzedaż: - atrakcyjne położenie obok domków jednorodzinnych i zabudowy szeregowej - powierzchnia 7500 m2 - działka w kształcie długiego prostokąta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zacisze

Pieczurki,Białystok

1 990 000 zł367 m² 1 091,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1823 m - Białystok, ul. Zacisze Biuro Nieruchomości In-Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Jaroszówka,Białystok

868 020 zł1 258 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka komercyjna w Nowodworcach przy granicy z miastem bezpośrednio przy głównej drodze do Supraśla o powierzchni 1258 m2 media przy działce plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białystok

Zawady,Białystok

6 165 120 zł9 633 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena * zapraszamy do zapoznania się Z ofertą Zapraszam do zapoznania się z ofertą "pakietu" działek inwestycyjnych położonych w Białymstoku na osiedlu Zawady, pomiędzy ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Stołeczna

Przydworcowe,Białystok

3 000 zł1 368 m² 2,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję działkę do wynajęcia w kształcie trapezu o wymiarach 30x50 i pow. 1 368 m kw, , numerach geodezyjnych 295/1 oraz 295/2, położonej przy ulicy Stołecznej. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Białostoczek,Białystok

550 000 zł897 m² 613,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 897 m2. Niewątpliwym jej atutem jest doskonała lokalizacja. Działka jest położona w Białymstoku w dzielnicy Białostoczek, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Bema,Białystok

8 000 zł3 500 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia utwardzony asfaltowy plac o powierzchni 3500 m , zlokalizowany przy jednej z głównych arterii miasta - ulicy Mikołaja Kopernika. Teren znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Produkcyjna

Fasty,Białystok

3 190 000 zł5 600 m² 569,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Białymstoku - Idealna lokalizacja dla Twojej firmy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kopernika

Przydworcowe,Białystok

3 990 000 zł2 000 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2, w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy ul. Kopernika w Białymstoku. Dodatkowo do działki przynależą służebności (przejazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przemysłowa

Mickiewicza,Białystok

2 654 600 zł2 042 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: duża działka inwestycyjna z możliwością zabudowy szeregowej (wykonana analiza zabudowy). Cześć działki z możliwością zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Zagospodarowanie: na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

3 315 000 zł1 604 m² 2 066,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Przedstawiam ofertę sprzedaży działek położonych bezpośrednio przy ul. Kopernika 45, 43, 43a Oferta obejmuje działki: nr.72, 73/3, 73/4, 73/6, 213 Łączna powierzchnia to 1604m2 Długość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Zagórki,Białystok

374 000 zł2 170 m² 172,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2170 m2 przy Szosie Zabłudowskiej w Zagórkach.Bardzo blisko centrum Białegostoku, szosa krajowa nr 19, kierunek na Zabłudów. Na nieruchomość zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Leśna

Fasty,Białystok

3 000 000 zł19 330 m² 155,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 19330 m w Fastach koło Białegostoku to propozycja, która przyciąga zarówno inwestorów komercyjnych, jak i deweloperów. Położona w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Produkcyjna

Fasty,Białystok

3 190 000 zł5 600 m² 569,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Andersa

Wygoda,Białystok

1 800 000 zł457 m² 1 214,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna w idealnej lokalizacji - ul. Gen. W. Andersa! Działka o powierzchni 1482m2 - kształtna, płaska z utwardzoną nawierzchnią, zgodnie z mpzp przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wygoda,Białystok

6 450 000 zł10 305 m² 625,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w dzielnicy Wygoda przy ul. Kazimierza Wielkiego i 42 Pułku Piechoty. Jest to nieruchomość o wymiarach 120 m x 90 m i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białystok

Centrum,Białystok

4 300 000 zł5 600 m² 767,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia działkę inwestycyjną-budowlaną w Białymstoku o powierzchni 5600 m2 z rozpoczętą budową sześciu domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Białystok,podlaskie

2 900 000 zł8 500 m² 341,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka inwestycyjna *** ogrodniczki *** 8 500 m2***cena do negocjacji*** *** Szukasz dobrej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Proponuję Państwu niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Młodych,Białystok

1 000 000 zł874 m² 1 144,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie oferty nie pojawiają się często! Biuro Nieruchomości In-Home przedstawia nieruchomość gruntową znajdującą się w jednej z najbardziej uczęszczanych lokalizacji w Białymstoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Centrum,Białystok

8 000 000 zł18 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 18200 m2. Bardzo duża działka komercyjna w świetnej lokalizacji miasta!. Białystok / Porosły / przy trasie S8. Przeznaczenie - przemysłowe - handlowe - magazynowe - usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

1 117 000 zł778 m² 1 435,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na Bacieczkach. Działka znajduje się na skrzyżowaniu przy jednej z głównej dróg asfaltowych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Białostoczek,Białystok

550 000 zł897 m² 613,15 zł/m²

 

 

 

Bacieczki,Białystok

1 200 000 zł2 802 m² 428,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka biurowo-handlowo-usługowa-magazynowa o powierzchni 2802 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Fasty,Białystok

2 250 000 zł7 500 m² 300 zł/m²

 

 

 

Antoniuk,Białystok

1 599 000 zł4 340 m² 368,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna działka inwestycyjna z okręgową stacją kontroli pojazdów! Prezentujemy Państwu świetną działkę inwestycyjną z okręgową stacją kontroli pojazdów. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Piasta,Białystok

2 500 zł1 100 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! bez prowizji! Świetnie położona działka do wynajęcia na skrzyżowaniu ul. Skorupskiej i Piasta. Powierzchnia 1 100 m2, ogrodzona z bramą wjazdową. Możliwość zawarcia długoterminowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

1 599 000 zł4 340 m² 368,43 zł/m²

 

 

 

Białystok,podlaskie

118 800 000 zł264 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż Powierzchnia ogółem: 264.000 m2 (26,40 ha) Polecamy do sprzedaży działkę położoną w Białymstoku na osiedlu Pietrasze. Działka położona jest w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Fasty,Białystok

4 601 920 zł14 381 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż Powierzchnia: 14.381m2 Wymiary: 65m x 246m Media: woda, prąd, kanalizacja Status własności: własność Cena: 320 zł/m2 Cena całkowita: 4.601.920 PLN do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Białystok,podlaskie

2 190 000 zł5 881 m² 372,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 5881 m2. Działka jest położona w Grabówce, w doskonałej lokalizacji - przy głównej drodze. Posiada regularny kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

490 000 zł957 m² 512,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość komercyjna w doskonałej lokalizacji - ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 957 m2 położonej bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Centrum,Białystok

520 000 zł536 m² 970,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem o powierzchni 536 m2 położona w centrum miasta. Dojazd do działki utwardzony. Działka o regularnym prostokątnym kształcie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Fasty

Fasty,Białystok

1 128 927 zł5 673 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną o pow. 5673m2 w Fastach w bliskim otoczeniu hurtowni, zakładów mechanicznych, centrów handlowych, magazynów. Szerokość działki - 60m. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

733 950 zł1 631 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka o powierzchni 1631 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Gwiazdkowej na granicy Osiedla Jaroszówka ( nr działki 1531/2) i miejscowości Nowodworce. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Białostoczek,Białystok

550 000 zł897 m² 613,15 zł/m²