dowolna

Działki na sprzedaż Białystok - Oferty sprzedaży działek

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

190 000 zł200 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Białymstoku przy ul. Sowlańska numer działki 150/1 w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł693 m² 1 441,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł592 m² 1 603,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Dbając o prywatność właścicieli jak również dobre obyczaje prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem biura Nowe Horyzonty! Jeśli szukasz działki na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 100 m² 619,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy temat inwestycyjny. Nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne, z gotowym pozwoleniem na budowę 10 lokali mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 000 zł1 074 m² 2 783,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Szukasz miejsca pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, lub do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę położoną po między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł864 m² 449,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane, objęte mpzp symbol 3.19 MN : numer ewidencyjny 217/57 o powierzchni 0,1058 ha numer ewidencyjny 217/54.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

59 000 zł6 000 m² 9,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka rekreacyjna rzeką Supraśl. Świetna działka! Lokata kapitału! Miejsce na Twój relaks i zdrowie! Idealna alternatywa dla działek rod. Działka objęta mpzp, tereny zielone, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł392 m² 982,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem prawie 400 m, białystok (bema) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 392 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 705 m² 192,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 0,5705 ha - białystok, bacieczki (ul. Tkacka) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 375/2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 180 m² 216,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,0180 ha - białystok, bacieczki (ul. Tkacka) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym mpzp. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł10 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka połozona w Fastach, przy ul Łyczakowskiej. Posiada warunki zabudowy na budowę domów w zabudowie szeregowej -od 4 do 6 szeregów. Pełne uzbrojenie., w sąsiedztwie budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 218 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 520 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

183 400 zł3 668 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne położone w rejonie Lasu Bacieczkowskiego w Białymstoku. Główna działka o powierzchni 3668 m . W skład oferty wchodzą również pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 000 zł3 225 m² 638,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowych na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka o powierzchni 3225 m2 Wydane wz zabudowa usługowo handlowo magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 479 400 zł19 330 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora 1,93 ha w Fastach | wz pod zabudowę jednorodzinną | media przy działce Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 545 500 zł8 485 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 349/8 o powierzchni 8485 m2. Teren równy. Działka ma kształt prostokątny. Szerokość 40 m., długość: bok krótszy ok.135 m., dłuższy ok. 195 m. Sieć wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 747 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1747 m2 (wymiary : 22x84) w Białymstoku, ul. Hajduka, obręb Ścianka. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zagórki,Białystok

530 400 zł1 326 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białystok, zagórki - ul. Liniowa |.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł1 542 m² 869 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1542 m , położona w spokojnej i cenionej części Białystok osiedle Leśna Dolina. Najważniejsze atuty: duża powierzchnia 1542.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł765 m² 869,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 765 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych części Białegostoku na osiedlu Leśna Dolina. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działka budowlana1325 m2** Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Białystok niedaleko Stanisławowa. Działka budowlana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 480 m² 1 486,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 1.480m 2 zabudowaną dwoma budynkami. Działka objęta jest mpzp Uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 265 m² 339,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**bardzo dobra lokalizacja**1265m2**wszystkie media .** Nieruchomość gruntowa objęta MPZP. Dojazd droga asfaltowa , kilka metrów drogi utwardzonej (udział w drodze). Wymiary: 26,7 x47,5 m Media.

Szczegóły ogłoszenia

15 404 050 zł44 411 m² 346,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w okolicy komercyjnej- pod usługi, obiekty handlowe o pow. sprzedaży 2000m2 oraz obiekty produkcyjne. Trzy działki o powierzchni 44 411 m2 przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 246 m² 601,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do naszej oferty trafia działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny usługowe. Bardzo dobra lokalizacja , nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł655 m² 1 389,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowa położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Białegostoku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 446 m² 1 382,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna, funkcjonalna działka inwestycyjna z wz pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, oraz działalność: biuro, usługi, handel, medyczne, gastronomia o powierzchni 1446 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł994 m² 794,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m , położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł10 813 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze Działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Bardzo atrakcyjna cena - tylko 350zł/m2 do negocjacji Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

246 708 zł2 492 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka objęta mpzp pod tereny zielone oraz tereny wód śródlądowych. Powierzchnia 2492m2 Kształt trójkąta o wymiarach ok 81,8m x 55,5m x 103m Media : prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł987 m² 314,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na osiedlu Dziesięciny, okolice ulicy Świętokrzyskiej. Dziaka o powierzchni 987 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł3 466 m² 1 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 880 m² 1 755,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego punktu na mapie miasta, który stanie się motorem napędowym Twojego biznesu? Prezentujemy na sprzedaż doskonale skomunikowaną działkę o charakterze handlowo-usługowym. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł1 200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjną działkę przeznaczoną pod usługi. Działka o powierzchni ok 1200m2 (istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni ok 200m2). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł918 m² 795,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej na osiedlu Skorupy w Białystok. Na sprzedaż działka o powierzchni 918 m , zabudowana domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 034 m² 318,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki na terenie Białegostoku pod budowę domu jednorodzinnego/bliźniaka, z możliwością prowadzenia działalności, ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł868 m² 862,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na osiedlu Bacieczki z gotowym projektem domu! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w jednej z najbardziej.