dowolna

Domy z poddaszem Białystok - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Jaroszówka,Białystok

2 850 000 zł182 m² 15 620,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom, w którym Święta mają wyjątkowy smak - gotowy na Boże Narodzenie. Zapraszamy na prezentację niezwykłego domu parterowego z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 231,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wygoda,Białystok

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Twój nowy adres: komfortowy i energooszczędny dom na osiedlu Wygoda! Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń dla całej rodziny z niskimi kosztami utrzymania? Odkryj wyjątkowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

2 500 000 zł313 m² 7 987,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:761 m²

Budynek przy ul. Nowogródzkiej - unikatowa nieruchomość w znakomitej lokalizacji! To jeden z nielicznych drewnianych domów w Białymstoku. Jego modernistyczna bryła, ukryta wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Dojlidy Górne,Białystok

850 000 zł147 m² 5 780,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Potokowej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Bagnówka,Białystok

2 890 000 zł215 m² 13 441,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! luksusowy dom zaaranżowany przez projektanta wnętrz, z pięknie zagospodarowaną działką. Proponujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

*** dom dla rodziny *** *** skrajny segment *** *** os.JAROSZÓWKA *** Polecamy dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny - zlokalizowany na os.Jaroszówla w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodniczki

Wysoki Stoczek,Białystok

6 200 zł145 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Centrum,Białystok

594 000 zł74 m² 8 064,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Nowoczesny dom szeregowy 73,6 m - 12 min od centrum - komfort, który łączy naturę ze stylem życia. Ten dom to więcej niż cztery ściany: to Twoja prywatna przystań. Kameralna zabudowa, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 450 000 zł259 m² 5 605,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany na osiedlu Dojlidy Górne, przy ul. Motylej. Nieruchomość łączy w sobie elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Białystok,podlaskie

592 900 zł91 m² 6 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 1b Na sprzedaż dom w inwestycji Osiedle Sosnowa w Dąbrówkach. Osiedle Sosnowa to 16 nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Milowa

Dojlidy Górne,Białystok

2 900 000 zł136 m² 21 278,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:621 m²

***oferta dostępna tylko w meg real estate*** Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu parterowego o łącznej powierzchni 185,17 m2, położonego na działce 621 m2, który łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dojlidy,Białystok

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Serdecznie polecamy klimatyczny, zadbany dom wolnostojący położony na Osiedlu Dojlidy. Dom dwukondygnacyjny, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mickiewicza,Białystok

1 200 000 zł108 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Jaroszówka,Białystok

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz solidnego domu, który możesz wykończyć według własnego pomysłu, bez konieczności rozpoczynania budowy od zera?ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawady

Zawady,Białystok

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący z 2025 roku, o powierzchni 190 m2 (6 pokoi) położony na cichym i spokojnym osiedlu Zawady, oddalony tylko 7 min od centrum Białegostoku. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Skorupy,Białystok

1 299 000 zł126 m² 10 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej | 125,5 m | Działka 275 m | Wysoki standard | Zielone, zamknięte osiedle. Komfortowy skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaroszówka,Białystok

2 790 000 zł540 m² 5 168,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jaroszówka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku pełna zieleni, willowej zabudowy i eleganckich rezydencji. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Jest to idealna oferta dla osób, które szukają wygodnego domu w spokojnym, a zarazem dobrze skomunikowanym centrum miasta. Największym atutem nieruchomosci jest brak czynszu i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horodniańska

Nowe Miasto,Białystok

1 780 000 zł504 m² 3 531,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom gotowy do wprowadzenia na sprzedaż! Szczegóły ogłoszenia: -dom 382.9m2 powierzchni użytkowej, w tym: ~PARTER 132,8 (2 pokoje, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka i 2wc) ~PIĘTRO 110.9 (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

899 000 zł161 m² 5 583,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan surowy zamknięty *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Centrum,Białystok

295 000 zł127 m² 2 317,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 m²

Nowoczesny Dom Stalowy - Gotowy w 3 miesiące | 100 lat gwarancji | Bez prowizji Szukasz solidnego domu bez długiego czekania, bez zbędnych formalności i w uczciwej cenie? Przedstawiam nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Wygoda,Białystok

899 000 zł161 m² 5 577,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu dla swojej rodziny w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. To idealne miejsce - w pobliżu (kilkaset metrów) szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

805 000 zł116 m² 6 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** POMPA CIEPŁA + FOTOWOLTAIKA *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Starosielce,Białystok

795 000 zł83 m² 9 585,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości ab Plus Nieruchomości** *** nie zwlekaj atrakcyjna nieruchomość W zacisznej okolicy białegostoku*** Polecam nową inwestycję - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

875 000 zł132 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Segment w zabudowie bliźniaczej przy lesie - znakomita opcja dla rodziny! stan deweloperski Biuro Nieruchomości In-Home zaprasza na prezentację segmentu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Halicka

Dojlidy Górne,Białystok

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Dom marzeń z dużą działką w prestiżowej lokalizacji Białystok, dojlidy Górne Lokalizacja: dojlidy Górne, jedna z najbardziej zielonych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Centrum,Białystok

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż 1/4 pięknej kamienicy w centrum miasta Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 1/4 udziału w klimatycznej kamienicy położonej w samym centrum miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy państwu wyjątkową ofertę bliźniaka w konkurencyjnej cenie położonego w atrakcyjnym osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Dom ma powierzchnię całkowitą około 250 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Wygoda,Białystok

875 660 zł299 m² 2 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zakupu domu w Białymstoku na osiedlu Wygoda. Dom posiada cztery kondygnacje, został przebudowany w 2004r. Na działce o metrażu 539m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Mickiewicza,Białystok

3 450 000 zł220 m² 15 681,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

*** Szukasz słonecznego miejsca do zamieszkania, lub pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Oliwkowa

Dziesięciny,Białystok

819 000 zł118 m² 6 969,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:129 m²

Nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem ul. Oliwkowa (białystok) Szukasz komfortowego i energooszczędnego lokum w spokojnej części Białegostoku ? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w świetnej lokalizacji z garażem i asfaltowym dojazdem. Spokojna i zadbana okolica Jaroszówka, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skorupy,Białystok

885 000 zł197 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Skorupy do zamieszkania lub odświeżenia. Dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 196,82 m , usytuowany na działce 470 m w atrakcyjnej lokalizacji Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żmichowskiej

Wygoda,Białystok

910 000 zł180 m² 5 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szanowni Państwo. Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący w Białymstoku przy ulicy Żmichowskiej na osiedlu Wygoda. Lokalizacyjnie dom jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bacieczki,Białystok

649 000 zł247 m² 2 627,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:573 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Bacieczki w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Skorupy,Białystok

1 299 000 zł126 m² 10 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej poszukiwanej lokalizacji Jaroszówka. Dom o powierzchni całkowitej 294m2 mający 4 kondygnacje. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Jaroszówka,Białystok

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Pieczurki,Białystok

969 000 zł230 m² 4 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom dla rodziny w zabudowie bliźniaczej świetna lokalizacja, cisza i wygodabiałystok, os. Pieczurki Atrakcyjna cena! Powierzchnia domu: 230,2 m Powierzchnia działki: 420 m Liczba.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij