dowolna

Domy z poddaszem Białystok - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodniczki

Wysoki Stoczek,Białystok

1 650 000 zł257 m² 6 414,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta tylko i wyłącznie w biurze Nieruchomości. Prezentujemy piękny, bardzo solidnie wykonany dom w zabudowie jednorodzinnej z 2011r. Budynek zarówno wewnątrz jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielone Wzgórza,Białystok

720 000 zł62 m² 11 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

*** nie zwlekaj pięknie wykończony dom w zabudowie szeregowej W zacisznej okolicy *** Polecam inwestycję - dom w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy ul. A.Boboli. Piękne zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Przydworcowe,Białystok

770 000 zł133 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Prezentujemy Państwu piękny, potencjalnie inwestycyjny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Białegostoku, blisko Centrum. Ten dwupiętrowy dom z cegły o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cypiska

Jaroszówka,Białystok

624 900 zł260 m² 2 403,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:486 m²

Zapraszam na prezentację domu w pięknym miejscu przy ul Cypiska w Białymstoku! Jedną z głównych zalet tej oferty zdecydowanie jest lokalizacja. Dom posiada wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Wygoda,Białystok

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:891 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z 1965 roku położony na popularnym osiedlu Pietrasze. Powierzchnia domu wynosi około 110 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Wygoda,Białystok

391 000 zł65 m² 6 015,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:310 m²

Drewniany, parterowy dom o powierzchni 65m2 na działce 310m2. Na powierzchnię domu składają się: - 2 Pokoje - Duża kuchnia - Łazienka - Korytarz Dom jest zbudowany z grubych bali drewna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

1 620 000 zł302 m² 5 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom o powierzchni całkowitej 302,6m2 na działce o powierzchni 1470m2. Parter domu: - wiatrołap, - przedpokój, - kuchnia z jadalnią, - spiżarka, - salon z wyjściem na taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Dziesięciny I,Białystok

795 000 zł107 m² 7 422,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Stok Nieruchomości prezentuje wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej położony w Białymstoku, os. Dziesięciny I. Bryła domu wyróżnia się ponadczasową architekturą, niestandardowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

698 000 zł220 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 137m2 ( powierzchnia mieszkalna ok. 170m2 ) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 490 000 zł164 m² 9 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Unikalna nieruchomość, cała dostępna powierzchnia na jednym poziomie. Oferuję Państwu wyjątkowy dom parterowy, który idealnie spełni oczekiwania wymagających rodzin z dziećmi Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Młodych,Białystok

640 000 zł362 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji o powierzchni całkowitej 142,94m2 który znajduje się na działce o powierzchni całkowitej 362m2 w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Pieczurki,Białystok

869 000 zł96 m² 9 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Białystok,podlaskie

780 000 zł129 m² 8 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:129 m²

Prezentujemy Państwu przestronne, ustawne i bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 88,73 m2, usytuowane w malowniczej dzielnicy Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Wysoki Stoczek,Białystok

570 000 zł230 m² 2 481,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

*** Jeśli szukasz ciszy i spokoju w mieście, to ta urokliwa działka z dala od zgiełku i natłoku, jest ofertą dla Ciebie. *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Starosielce,Białystok

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Dom zlokalizowany jest w Białymstoku na os. Strosielce. Na działce o powierzchni 552 m usytuowany jest drewniany dom o pow. 60 m oraz domek letniskowy o powierzchni 25 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

669 000 zł143 m² 4 678,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Domy w zabudowie bliżniaczej niedaleko Centrum. Osiedle ogrodzone, zamknięte. Oryginalna i atrakcyjna bryła budynku. Ekskluzywne drewniane elementy elewacji ze świerku skandynawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Skorupy,Białystok

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony na osiedlu Skorupy. Powierzchnia domu wynosi około 73 m2 plus poddasze na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Starosielce,Białystok

610 000 zł112 m² 5 446,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Kompleks 18 domów szeregowych przy granicy miasta Białystok. Inwestycja realizowana w 2 etapach. Nowoczesne domy zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Estetyczna bryła budynku, dobrana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawady,Białystok

769 000 zł162 m² 4 746,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjnie ulokowane na wzgórzu z pięknym widokiem. Wokół zieleń, spokój i cisza. Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa162.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białostoczek,Białystok

740 000 zł133 m² 5 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z 1971 roku położony na popularnym osiedlu Białostoczek, blisko centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Centrum,Białystok

977 600 zł108 m² 9 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pokładowa

Dojlidy Górne,Białystok

899 000 zł122 m² 7 399,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zakupu wykończonego, skrajnego szeregu w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Na powierzchni całkowitej 143,77m2 znajdują się: parter: kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żonkilowa

Dojlidy,Białystok

5 000 zł155 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

[English description is available below] drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 155m2 w Białymstoku, na os. Dojlidy. Nowy, dotychczas niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaroszówka,Białystok

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:494 m²

Dom wolnostojący (7 pokoi) o powierzchni 200 m2 na Osiedlu Jaroszówka. Działka o powierzchni 494 m2, bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Na parterze: duży salon z kominkiem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

944 000 zł126 m² 7 474,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom bliżniak wykończony pod klucz na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu zieleni w pobliżu Białegostoku. Bardzo dobrze skomunikowane z miastem (4 km do centrum). Powierzchnia 126,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

580 000 zł113 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Białystok, wyżyny, ulica turowska/różana domy w zabudowie blizniaczej. Uwaga! oferta 0% prowizji. Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Proponowana druga część osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dojlidy Górne,Białystok

2 600 000 zł180 m² 14 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam państwu Dom na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych, w poszukiwanej i bardzo lubianej przez klientów lokalizacji Dojlidy Górne. W cichej, spokojnej okolicy! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

990 000 zł257 m² 3 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytułowany na działce o powierzchni 369 m2, wybudowany w 1990 roku. W poniższym linku znajdziecie Państwo 42 zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:486 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 260m2 w Białymstoku - os. Jaroszówka. Dom z 1988r., z dobudowanym garażem na 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w technologii szkieletowej, parterowy z poddaszem użytkowym, łączący tradycyjne formy architektury z nowoczesną technologią wykonania. Powierzchnia użytkowa 100m2, dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Młodych,Białystok

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przedwojenny dom drewniany w fenomenalnej okolicy Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości: niemal 100-letniego drewnianego domu na os. Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodniczki

Wysoki Stoczek,Białystok

5 800 zł145 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest świeżo zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie szeregowej do wprowadzenia! Osiedle Jaroszówka. Powierzchnia całkowita - 280 m2. Powierzchnia użytkowa - 180 m2. Działka - powierzchnia 260 m2. Dom składa się z 4 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

705 691 zł156 m² 4 523,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu na firmę, który można amortyzować, wpuszczać w koszty? Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie Jeżeli jednak chcesz nabyć to prywatnie to ta nieruchomość jest o tyle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy,Białystok

619 000 zł128 m² 4 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów (a,B,C,D). Segment C o powierzchni 128 m2 na działce 566 m2. Stan deweloperski. Cena 619 000 zł. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

4 300 zł137 m² 31,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na wynajem dom wolnostojący położony w miejscowości Sowlany o powierzchni użytkowej 152 m2. Nieruchomość usytuowano na pięknej działce, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

***4 sypialnie**wysoki standard**do wprowadzenia** 5 pokojowy dom o powierzchni 138 m2 na Bagnówce, dojazd drogą asfaltową. Nowoczesna bryła budynku z dużą ilością przeszkleń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łącznikowa

Jaroszówka,Białystok

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

*** dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! *** Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Białymstoku przy ulicy Łącznikowej na osiedlu Jaroszówka około 3,5 km od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Dziesięciny,Białystok

849 997 zł180 m² 4 722,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 180m2 w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. Dom z 1998 roku - segment środkowy składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

849 997 zł180 m² 4 722,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 180m2 w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. Dom z 1991 roku - segment środkowy składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

449 900 zł137 m² 3 283,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom z mnóstwem możliwości w Czarnej Białostockiej Przedstawiam dom jednorodzinny położony w północnej części Czarnej Białostockiej, wśród domów jednorodzinnych i w bliskim.