dowolna

Domy w centrum Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Rynek pierwotny

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem Twój azyl na Dziesięcinach II Wyobraź sobie dom, który łączy miejską wygodę z kojącym spokojem zielonej okolicy. Ta kameralna inwestycja to zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł140 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni skrajny segment w zabudowie szeregowej ul. Dolna, os. Zawady, białystok Na sprzedaż ostatni segment (skrajny) w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych przy ul. Dolnej na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158 m² 5 689,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Białegostoku Dojlidy, ul. Łosia. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 589 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł186 m² 13 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wspaniały dom w prestiżowej części Białegostoku- osiedle Skorupy Szukasz miejsca, które oferuje ciszę podlaskiej wsi, nie rezygnując z uroków miejskiego życia? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

  Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość - wyjątkowy dom wolnostojący, w pożądanej lokalizacji, na osiedlu Pietrasze. Dzielnica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł124,60 m² 7 504,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

****prestiżowe skorupy **** oferta bezpośrednio od dewelopera bez pcc bez prowizji biura nieruchomości - aktualny etap budowy - dokumentacja zdjęciowa Polecamy Państwu ekologiczne domy szeregowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł130 m² 14 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł740 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Luksusowy dom na sprzedaż z basenem 740 m komfortu w sercu zielonej Jaroszówki Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 740 m , położona na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł126 m² 46,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł126 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesna, pięknie wykończona szeregówka Białystok / Halickie Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126 m z garażem, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:80 m²

***kamienica W ścisłym centrum białegostoku*** Do sprzedaży nieruchomość w centrum Białegostoku * Budynek ulokowany na zamkniętym dziedzińcu oddzielonym od bezpośredniego hałasu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż dom bliźniak - Białystok - Bacieczki Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 240m2, położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Bacieczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł115,02 m² 7 346,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Stan deweloperski, blisko lasu, rezerwatu. Nowa Inwestycja w Zawadach! Z radością prezentujemy wyjątkową inwestycję na prężnie rozwijającym się osiedlu Zawady. Kompleks dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** *** FOTOWOLTAIKA *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł438,34 m² 7 528,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają najbardziej wymagający klienci: bliskość miasta, absolutną prywatność, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł116 m² 6 508,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** STAN DEWELOPERSKI *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł514,87 m² 1 456,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom z potencjałem - Zaścianki, jeśli szukasz domu z dużą przestrzenią, w spokojnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł125,12 m² 9 422,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

**nowoczesna szeregówka pod klucz - Starosielce, białystok** Na sprzedaż nowoczesna, komfortowa szeregówka zlokalizowana na spokojnym osiedlu Starosielce w Białymstoku. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł125,60 m² 5 406,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji. Położone w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Do centrum 10 minut. Blisko przystanek autobusowy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł130 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o powierzchni 130m na działce 284m, sprzedaż po odświeżeniu ścian oraz remoncie łazienek. Rozkład pomieszczeń: parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł165 m² 8 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Prezentacje tylko z Biurem Nieruchomości! Cena do negocjacji! Wyjątkowa nieruchomość - dwa domy na jednej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł380 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 723 m²

Polecamy piękną, solidnie wybudowaną rezydencje w Białymstoku z dużą, ładnie zagospodarowaną działką. Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł87,71 m² 6 715,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferujemy państwu dom jednorodzinny z inwestycji Słoneczna Przystań w zabudowie wolnostojącej na Fastach w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość oferowana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł505,97 m² 4 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:543 m²

Pensjonat / dom na sprzedaż - osiedle jaroszówka - białystok oferta m2home z klauzulą wyłączności Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy pensjonat zlokalizowany w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom szeregowy pod klucz. Solidne,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł160 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Nowa niższa cena! Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł121 m² 11 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom z ogrodem, sauną i piecem kaflowym Os. Wygoda Białystok ***zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego zaledwie 5 km od centrum Białegostoku.*** Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł186 m² 10 752,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł153,80 m² 7 737,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom wybudowany z bala, oddany do użytku w 1996 roku. Powierzchnia domu 153m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł192 m² 5 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący stan surowy otwarty Białystok, bagnówka, ul. Kosińskiego Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł138 m² 6 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 138 m w spokojnej okolicy | Stan deweloperski | Ogródek Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej i spokojnej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł188 m² 10 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Dojlidach Górnych zaledwie kilka km od centrum Białegostoku. Szukasz spokoju i kontaktu z naturą? Ten dom jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł94 m² 9 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów o powierzchni 94 m2 na działkach od 250 m2 do 310 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez skosów. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł246 m² 8 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł85,70 m² 8 133,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej ul. Baranowicka, białystok Na sprzedaż cztery nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Baranowickiej, w Białymstoku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.