dowolna

Domy przy lesie Białystok - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Białystok,podlaskie

592 900 zł91 m² 6 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 1b Na sprzedaż dom w inwestycji Osiedle Sosnowa w Dąbrówkach. Osiedle Sosnowa to 16 nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Jaroszówka,Białystok

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz solidnego domu, który możesz wykończyć według własnego pomysłu, bez konieczności rozpoczynania budowy od zera?ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skidelska

Białostoczek,Białystok

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Rezerwacja Przestronny, nowocześnie urządzony segment o powierzchni 70,9 m2 z prywatnym ogródkiem 30 m2, położony przy ul. Skidelskiej z 2019 roku na osiedlu Białostoczek. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaroszówka,Białystok

2 790 000 zł540 m² 5 168,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jaroszówka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku pełna zieleni, willowej zabudowy i eleganckich rezydencji. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Jest to idealna oferta dla osób, które szukają wygodnego domu w spokojnym, a zarazem dobrze skomunikowanym centrum miasta. Największym atutem nieruchomosci jest brak czynszu i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Wygoda,Białystok

899 000 zł161 m² 5 577,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz domu dla swojej rodziny w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. To idealne miejsce - w pobliżu (kilkaset metrów) szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Starosielce,Białystok

795 000 zł83 m² 9 585,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości ab Plus Nieruchomości** *** nie zwlekaj atrakcyjna nieruchomość W zacisznej okolicy białegostoku*** Polecam nową inwestycję - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nad Potokiem

Dojlidy Górne,Białystok

949 000 zł100 m² 9 518,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszam na prezentacje skrajnego bliźniaka położonego w przestrzennym i pięknym miejscu. Świeżo wykończony dom znajduje się na obrzeżach miasta, jest tu cicho i spokojnie. 331m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

875 000 zł132 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Segment w zabudowie bliźniaczej przy lesie - znakomita opcja dla rodziny! stan deweloperski Biuro Nieruchomości In-Home zaprasza na prezentację segmentu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Halicka

Dojlidy Górne,Białystok

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Dom marzeń z dużą działką w prestiżowej lokalizacji Białystok, dojlidy Górne Lokalizacja: dojlidy Górne, jedna z najbardziej zielonych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dojlidy,Białystok

380 000 zł116 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż udział wynoszący 91% własności domu położonego w Białymstoku, dzielnica Dojlidy, ul. Plażowa 77. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 533.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Bagnówka,Białystok

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Obniżamy cenę! Dopasuj do siebie- oferta sprzedaży nowych domów szeregowych: 4 segmenty środkowe i 1 segment skrajny. Propozycja zamieszkania w bardzo dobrze zaprojektowanym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Wygoda,Białystok

875 660 zł299 m² 2 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zakupu domu w Białymstoku na osiedlu Wygoda. Dom posiada cztery kondygnacje, został przebudowany w 2004r. Na działce o metrażu 539m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zagórki,Białystok

839 000 zł137 m² 6 114,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Białystok, ul. Jantarowa Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa na tarasie smakuje lepiej niż w najlepszej kawiarni w centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skorupy,Białystok

885 000 zł197 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Skorupy do zamieszkania lub odświeżenia. Dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 196,82 m , usytuowany na działce 470 m w atrakcyjnej lokalizacji Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej poszukiwanej lokalizacji Jaroszówka. Dom o powierzchni całkowitej 294m2 mający 4 kondygnacje. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karłowicza

Wygoda,Białystok

629 000 zł90 m² 6 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej , położony na osiedlu Wygoda. Lokalizacja oferuje wiele udogodnień, takich jak kompleks sklepów -pss społem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plastusia

Jaroszówka,Białystok

890 000 zł240 m² 3 712,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 100 000 zł148 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w otoczeniu przyrody w spokojnej dzielnicy Dojlidy Górne. Na 149 m2 powierzchni składa się: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Jaroszówka,Białystok

777 000 zł270 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:687 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w doskonałej poszukiwanej lokalizacji Jaroszówka. Dom o powierzchni całkowitej 270m2 mający 3 kondygnacje. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pieczurki,Białystok

870 000 zł276 m² 3 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:406 m²

Rezerwacja! Bardzo ciekawa nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej (8 pokoi) na Osiedlu Pieczurki, 8 minut do centrum Białegostoku. Zbudowany w 1988 roku, wyremontowany w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pieczurki,Białystok

1 275 000 zł149 m² 8 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148,74m2. Nieruchomość położona 15 minut od Centrum Białegostoku. W niedalekim sąsiedztwie tereny zielone (las Uroczysko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Jaroszówka-Wyżyny,Białystok

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajna działka) o powierzchni użytkowej 248 m2 (bez podpiwniczenia 167 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce 362 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dziesięciny,Białystok

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Polecamy działkę o powierzchni ok.550m2 zabudowaną domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 70m2. Poszukiwana lokalizacja, dzielnica Dziesięciny, posiada pełną infrastrukturę, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Bagnówka,Białystok

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, na osiedlu Bagnówka. W mieszkaniu na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na ogród, aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raginisa

Wygoda,Białystok

749 000 zł270 m² 2 774,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:687 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym 3 mieszkania + lokal usługowy | Os. Wygoda, ul. Raginisa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ok. 270 m , położona na zadbanej działce 687.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawady,Białystok

1 920 000 zł165 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co dzień o powierzchni 165 m2, położony na dużej działce 1600 m2. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Nowa cena - okazja! Zadbany dom w ładnej okolicy! Przedstawiamy wyjątkową propozycję sprzedaży domu typu bliźniak, w pięknej okolicy pod lasem na os. Pietrasze. Oferta dotyczy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

1 400 000 zł321 m² 5 810,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję Państwu przepiękny, zadbany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 253 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Dojlid Górnych. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rycerska

Jaroszówka,Białystok

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom Twoich marzeń czeka na Ciebie! Biuro Nieruchomości ms Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego, 6-pokojowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

820 000 zł274 m² 2 992,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Białymstoku, przy ul. Krzywej. Dom ma powierzchnię ok 274,00 m2 , położony jest na działce o areale 839 m2. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dojlidy Górne,Białystok

1 170 000 zł140 m² 8 370,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój, bliskość natury i dobrą infrastrukturę. Atuty: * dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemeńska

Jaroszówka,Białystok

715 000 zł120 m² 5 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Pragniesz zamienić swoje mieszkanie na coś większego ? z garażem ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

987 000 zł92 m² 10 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam, oferuję Państwu, dom w zabudowie Bliźniaczej , Co ważne jest to kameralna zabudowa znajdują się tutaj tylko **4 domy**,zdala od tłumu i zgiełku miasta. Dom Zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dziesięciny,Białystok

647 000 zł118 m² 2 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom znajduje się na działce o powierzchni 239 m , oferując wystarczająco miejsca na niewielki ogródek lub strefę rekreacyjną. Budynek jest dwukondygnacyjny, z łączną powierzchnią.