dowolna

Małe domy Białystok - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pieczurki

Pieczurki,Białystok

779 000 zł96 m² 8 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu (pieczurki) w odległości 4 km od centrum miasta. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Starosielce,Białystok

760 000 zł85 m² 8 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom zlokalizowany jest w Białymstoku na os. Strosielce. Na działce o powierzchni 600 m usytuowany jest drewniany dom o pow. 60 m oraz domek letniskowy o powierzchni 25 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kaktusowa

Dojlidy Górne,Białystok

539 999 zł70 m² 7 714,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym domu z ogrodem, położonym w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

987 000 zł92 m² 10 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam, oferuję Państwu, dom w zabudowie Bliźniaczej , Co ważne jest to kameralna zabudowa znajdują się tutaj tylko **4 domy**,zdala od tłumu i zgiełku miasta. Dom Zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

699 000 zł90 m² 7 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu dobrą ofertę sprzedaży domu idealnego dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej dzielnicy Dojlidy w Białymstoku. Ta trwała konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Raginisa

Jaroszówka,Białystok

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Chcesz mieszkać W mieście ale czuć się jak W domku na wsi - zapraszam na prezentację! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Skorupy,Białystok

769 000 zł96 m² 8 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4