Dom, ul. Lodowa

Lodowa, Zawady, Białystok, podlaskie

  • 719 000 zł
  • 90 m²
  • 7 988,89 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Kraśk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Lodowa

Lodowa, Zawady, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

719 000 zł

90 m²

7 988,89 zł/m²

Dom, ul. Lodowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

719 000 zł 90 m² 7 988,89 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
60 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

60 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka domu 90 m², 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2025
  • Działka: 60 m²
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: A-zet - nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 138453

Lokalizacja

Opis nieruchomości

? Dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"?
Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów

Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe?
Zieleń na wyciągnięcie ręki: Sąsiedztwo Rezerwatu Antoniuk to Twój nowy teren na spacery, jogging czy reset po pracy.

Logistyka bez stresu: Przystanek autobusowy masz dosłownie pod domem. Szybko, sprawnie i bez korków tam, gdzie potrzebujesz. (...)

Agent

Przemysław Kraśko

728 943...

728 943 773

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Kraśko

728 943...