dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Bacieczki

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

299 999 zł31 m² 9 554,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zainteresowanych proszę O kontakt pod nr   lub O wiadomość prywatną Z nr telefonu. Oddzwonię Przedstawiam Państwu świetną ofertę zakupu mieszkania os. Bacieczki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kołłątaja

Bacieczki,Białystok

399 000 zł54 m² 7 416,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Lokal znajduje się na dużym osiedlu tbs -y przy ul.Kołłątaja - w nowszym bloku na parterze, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-handlowych ( salon fryzjerski gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

540 000 zł59 m² 9 098,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 59,35 m położone na parterze w niskim bloku przy ul. Pileckiego. Mieszkanie zadbane, funkcjonalne gotowe do zamieszkania. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

2 999 900 zł272 m² 11 020,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący, 5-pokojowy dom o pow. 340,23 m2 w Białymstoku, przy ul. Bacieczki. I. Dom Piętrowy budynek z 2015 roku, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

520 000 zł48 m² 10 788,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie piękne 2-pokojowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Wszystko robione z najwyższej jakości materiałów. Lokal umeblowany według najnowszych trendów. Polecam dla par nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Białystok

Bacieczki,Białystok

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego na osiedlu Bacieczki. Budynek o powierzchnie 137 mkw. składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

2 950 zł74 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże (74 m2), 4 pokojowe mieszkaniu na osiedlu tbs - ulica Pileckiego. Nowy blok. Nowoczesne osiedle. W pobliżu: szkoły, przedszkola, placówki medyczne, wiele sklepów i galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Bacieczki,Białystok

391 000 zł43 m² 9 093,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 43m2 , zlokalizowane na osiedlu Bacieczki przy ulicy Hugo Kołłątaja. To dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze solidnego trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

1 620 000 zł302 m² 5 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom o powierzchni całkowitej 302,6m2 na działce o powierzchni 1470m2. Parter domu: - wiatrołap, - przedpokój, - kuchnia z jadalnią, - spiżarka, - salon z wyjściem na taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

319 000 zł34 m² 9 437,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Bacieczki w Białymstoku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Lokal usytuowany jest na 2 z 4 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bacieczki,Białystok

2 000 zł61 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na I piętrze Oto oferta wynajmu wygodnego mieszkania na ul. Pileckiego , os. Bacieczki. Na powierzchnię ponad 60m2 składa się duży salon z balkonem, odrębna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

975 200 zł106 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie energooszczędne - zainstalowany system rekuperacji, okna trzyszybowe i kondensacyjny piec gazowy sprawia, że nieruchomość jest bardzo tania w utrzymaniu. Bezpośrednia sprzedaż od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

949 760 zł106 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży dwupoziomowego segmentu o powierzchni użytkowej 103 m położonego na osiedlu Bacieczki. Segment usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

975 200 zł106 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom energooszczędny - zainstalowany system rekuperacji, okna trzyszybowe i kondensacyjny piec gazowy sprawia, że dom jest bardzo tani w utrzymaniu. Bezpośrednia sprzedaż od pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

495 000 zł48 m² 10 269,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na pierwszym piętrze budynku. To wyjątkowe mieszkanie cechuje się dwustronnym układem, co sprawia, że jest jasne i ciepłe przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

5 800 zł106 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie energooszczędne - zainstalowany system rekuperacji, okna trzyszybowe i kondensacyjny piec gazowy sprawia, że nieruchomość jest bardzo tania w utrzymaniu. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

5 800 zł106 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom energooszczędny - zainstalowany system rekuperacji, okna trzyszybowe i kondensacyjny piec gazowy sprawia, że dom jest bardzo tani w utrzymaniu. Lokalizacja: dom usytuowany na osiedlu Bacieczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

685 000 zł152 m² 4 506,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Rezerwacja Polecamy doskonałą nieruchomość na lubianym osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Na kształtnej działce o powierzchni 825 m2 znajdują się dwa budynki mieszkalne - oba są obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

1 550 000 zł2 875 m² 539,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio! Sprzedam działkę w Białymstoku przy ul. Bacieczki, nr geodezyjny 1303 o powierzchni 0,2875 ha. Wymiary ok 33 x 87 m. W mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Bacieczki,Białystok

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 54 m2, po remoncie w maju 2023 roku. Składa się ono z 2 przestronnych pokoi w układzie prostokąta, oddzielnej kuchni z zabudową (kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przędzalniana

Bacieczki,Białystok

239 000 zł22 m² 10 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie 1 - pokojowe położone w spokojnej okolicy przy ul. Przędzalnianej. W pobliżu dawnej Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka Z dużym balkonem Biuro Nieruchomości In Home poleca ustawną kawalerkę (możliwość przerobienia na dwa pokoje) o powierzchni 37 m2 zlokalizowaną na wysokim parterze przy ulicy ken.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Bacieczki,Białystok

549 000 zł52 m² 10 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, wygodnego a jednocześnie w wysokim standardzie - jest to oferta idealna dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Białystok

Bacieczki,Białystok

1 151 000 zł1 151 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Korzystnie zlokalizowana działka położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia 1151m2, wymiary ok. 32 x 35m. Działka uzbrojona z dostępem do energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

480 000 zł1 111 m² 432,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę o powierzchni 1111 mkw. położoną w okolicach ulicy Bacieczki. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

409 000 zł45 m² 9 068,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Bacieczki przy ul. Ken. Na powierzchni 45,10 m2 znajduje się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, - balkon zabudowany, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze, niskiego bloku z 2003 roku z cegły. Budynek w 2020 przeszedł renowacje elewacji- odświeżenie kolorów, wymiana gresu na balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

490 000 zł48 m² 10 166 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwustronne, komfortowe mieszkanie 48,2 m2 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze. Świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania na osiedlu Bacieczki. Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

1 099 000 zł280 m² 3 921,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Duży i przestronny dom położony w cichej i spokojnej lokalizacji na osiedlu domów jednorodzinnych. Posiada powierzchnię całkowitą 280 m2. Parter: -duża i jasna kuchnia -jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bacieczki,Białystok

309 000 zł32 m² 9 686,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu tbs. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

2 300 zł65 m² 35,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem w budynku ul. Pileckiego w Białymstoku Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu , o bardzo bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

480 000 zł1 111 m² 432,04 zł/m²

 

 

 

Bacieczki,Białystok

2 000 000 zł450 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

339 000 zł48 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu przytulne mieszkanie położone w niskim bloku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Znajduje się ono na 3 (ostatnim ) piętrze. Składa się z: 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:863 m²

Polecamy dom murowany z 1997 roku w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia użytkowa 350m2, trzy kondygnacje. Stolarka okienna pcv, dach pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Przędzalniana

Bacieczki,Białystok

18 062 zł516 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu powierzchnia magazynowo biurowa, położona przy ul. Przędzalnianej w Białymstoku, na którą składają się: 1. Hala magazynowa z możliwością ogrzewania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

409 000 zł45 m² 9 068,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

1 700 zł53 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie idealne dla pary lub osoby pracującej .zadbane, czyste, 2 pokojowe mieszkanie utrzymane w jasnej kolorystyce. Mieszkanie nowocześnie wyposażone, niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

564 000 zł63 m² 8 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis Prezentuje Państwu piękne, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia 63 m2, w nowym budownictwie z 2020 roku. Położone na parterze z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olimpijska

Bacieczki,Białystok

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Sprzedam nieruchomość w zabudowie szeregowej. Po sąsiedzku publiczne przedszkole i żłobek. Rozkład pomieszczeń na parterze - kuchnia z aneksem - wc z umywalką - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Bacieczki,Białystok

450 000 zł51 m² 8 840,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy nieruchomość znajdującą się w cichym i spokojnym miejscu przy ulicy Atłasowej w Białymstoku. Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,9m2 położone na drugim.