Mieszkanie Wygoda, ul. Ustronna 63
Ustronna 63, Wygoda, Białystok, podlaskie
- 345 000 zł
- 33,92 m²
- 10 170,99 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Wygoda, ul. Ustronna 63
Ustronna 63, Wygoda, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Wygoda, ul. Ustronna 63
Inwestycja: Osiedle Moderna II
Zaktualizowane: 12 maja 2026
345 000 zł 33,92 m² 10 170,99 zł/m²
IV kwartał 2027
parter/2
2
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
IV kwartał 2027Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
2Miejsce postojowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 345 000 zł (10 170,99 zł/m²)
- Termin realizacji: IV kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 33,92 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: dom wielorodzinny
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek (5,6 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Źródło: oferta dewelopera: Melpi Development, zaktualizowane: 12.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: 42A
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Moderna II
- Adres: Ustronna 63, Wygoda, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, rowerownia
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, boisko, apteka (900m), przychodnia (600m), przystanek autobusowy (200m), centrum handlowe, park (250m), plac zabaw, ścieżki rowerowe, sklepy spożywcze (200m), paczkomat, skatepark, wybieg i plac zabaw dla zwierząt
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. (...)
| Mieszkanie41A | 25,95 m² | 10 096,34 zł/m² | parter/2 | 1 | 262 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 41A |
| Mieszkanie40A | 25,95 m² | 10 096,34 zł/m² | parter/2 | 1 | 262 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 40A |
| Mieszkanie38A | 25,95 m² | 10 289,02 zł/m² | parter/2 | 1 | 267 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 38A |
| Mieszkanie37A | 25,95 m² | 9 942,20 zł/m² | parter/2 | 1 | 258 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 37A |
| Mieszkanie36A | 25,95 m² | 9 942,20 zł/m² | parter/2 | 1 | 258 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 36A |
| Mieszkanie35A | 33,92 m² | 9 935,14 zł/m² | parter/2 | 2 | 337 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 35A |
| Mieszkanie33A | 25,95 m² | 9 903,66 zł/m² | parter/2 | 1 | 257 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 33A |
| Mieszkanie30A | 25,95 m² | 10 211,95 zł/m² | parter/2 | 1 | 265 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 30A |
| Mieszkanie29A | 25,95 m² | 10 211,95 zł/m² | parter/2 | 1 | 265 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 29A |
| Mieszkanie28A | 25,95 m² | 9 942,20 zł/m² | parter/2 | 1 | 258 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 28A |
Biuro sprzedaży
85 747 47...
85 747 47 40