dowolna

Nowe domy Białystok

79 ogłoszeń

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

599 000 zł177 m² 3 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszamy do najpiękniej położonej inwestycji w regionie - "domy Pod Lasem" został ostatni segment! Inwestycja składa się z pięciu domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Centrum,Białystok

977 600 zł108 m² 9 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

944 000 zł126 m² 7 474,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom bliżniak wykończony pod klucz na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu zieleni w pobliżu Białegostoku. Bardzo dobrze skomunikowane z miastem (4 km do centrum). Powierzchnia 126,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

580 000 zł113 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Białystok, wyżyny, ulica turowska/różana domy w zabudowie blizniaczej. Uwaga! oferta 0% prowizji. Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Proponowana druga część osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puchalskiego

Bagnówka,Białystok

490 000 zł68 m² 7 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Mam przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym 2-lokalowym w bliskiej okolicy lasu o powierzchni 67,62m2. Mieszkanie bezczynszowe (kanalizacja, woda, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Końcowa

Zawady,Białystok

825 000 zł111 m² 7 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości nowe horyzonty** *** nie zwlekaj pięknie wykończony dom na zacisznym osiedlu blisko lasu*** Polecam nową inwestycję - dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Pod Krzywą

Mickiewicza,Białystok

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam Nowy Apartament blisko centrum w cichej, spokojnej okolicy osiedle Mickiewicza! Powierzchnia mieszkania to 125 m2 dodatkowo 22 m2 balkonów i loggi. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy,Białystok

949 000 zł126 m² 7 513,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

*** elegancja ,wygoda, komfort *** Nieruchomość wykończona pod klucz! - idealny segment dla rodziny. Mam przyjemność polecić Państwu nowoczesny wykończony dom typu bliźniak tuż na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 394 000 zł136 m² 8 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Prezentuje państwu przestronny Apartament w cichej, malowniczej okolicy blisko centrum miasta na osiedlu Mickiewicza! Powierzchnia nieruchomości to 136 m2 na którą składa się: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy,Białystok

619 000 zł128 m² 4 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów (a,B,C,D). Segment C o powierzchni 128 m2 na działce 566 m2. Stan deweloperski. Cena 619 000 zł. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Centrum,Białystok

515 900 zł71 m² 7 266,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Domy Przystępne w Kol. Zabłudów! | Stan deweloperski | Bez pcc! Oferta bezpośrednio od dewelopera. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Bagnówka,Białystok

735 000 zł161 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Kontakt do opiekuna oferty. Polecamy ofertę domów w zabudowie segmentowej w urokliwym miejscu w Białymstoku na osiedlu Bagnówka. Idealne miejsce na odpoczynek po pracy. Domy sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

429 000 zł86 m² 4 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowodworce szeregówka stan deweloperski w poszukiwanej okolicy o powierzchni użytkowej 81,01m2. Świetna lokalizacja blisko miasta a zarazem idealne miejsce do zamieszkania. Segmenty skrajne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Starosielce

Starosielce,Białystok

624 000 zł139 m² 4 489,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** domy W zabudowie szeregowej *** *** stan deweloperski *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane na osiedlu Starosielce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kluka

Bagnówka,Białystok

899 000 zł163 m² 5 515,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów przy ulicy Krzysztofa Pendereckiego! To inwestycja składająca się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgoda

Wygoda,Białystok

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Podlaska Stodoła. Nowoczesny dom gotowy w 6 miesięcy. Myślisz o klimatycznym domu do życia, szukasz wyjątkowego azylu lub rozważasz budowę drugiego domu zdala od zgiełku miasta? Odwiedź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:499 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący w dzielnicy Jaroszówka. Budynek posiada powierzchnię całkowitą 220 m2 i składa się z 3 kondygnacji: parter z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gminna

Zagórki,Białystok

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy Państwu niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym do wykończenia na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Białymstoku przy ul. Gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

730 000 zł112 m² 8 808,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej są usytuowane w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto, które jest najbardziej poszukiwaną lokalizacją. Atrakcyjność lokalizacji polega na tym iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

529 000 zł115 m² 4 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle domów w zabudowie bliżniaczej. Nowoczesna architektura, funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Bardzo dobra lokalizacja. Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje zaledwie 12 minut. Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olimpijska

Bacieczki,Białystok

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Sprzedam nieruchomość w zabudowie szeregowej. Po sąsiedzku publiczne przedszkole i żłobek. Rozkład pomieszczeń na parterze - kuchnia z aneksem - wc z umywalką - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skorupy,Białystok

1 499 000 zł358 m² 4 187,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Reprezentacyjny dom (358 m2), piękna zadbana działka (581m2) z nasadzeniami drzew ozdobnych i choinek, 5 min. od centrum Białegostoku. Świetna lokalizacja - osiedle Skorupy - blisko obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cyrkoniowa

Jaroszówka,Białystok

420 000 zł125 m² 3 360,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mieszkanie w domu wolnostojący z garażem dwustanowiskowym, stan deweloperski. Dostępne mieszkanie na piętrze: a 2 Całkowita powierzchnia lokalu mieszkaniowego A 2 to 118,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skidelska

Białostoczek,Białystok

506 900 zł75 m² 6 758,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do wyjątkowej oferty - uroczej nieruchomości bezczynszowej, położonej zaledwie 3 km od centrum miasta! Wspaniałe połączenie funkcjonalności i estetyki, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

524 900 zł76 m² 6 932,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej lokalizacji i bliskiej odległości od centrum Białegostoku (3 km - 5 min. autem). Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bagnówka,Białystok

575 000 zł210 m² 2 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Sprzedaj z nami mieszkanie i kup działkę z domem - promocyjna prowizja za 2 usługi pośrednictwa! Budynek jest murowany w systemie tradycyjnym. Bryła budynku w całości wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bażantarnia,Białystok

529 000 zł76 m² 6 947,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne osiedle składające się z 3 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domów w zabudowie bliźniaczej. Razem 19 segmentów mieszkalnych. Wysoki standard wykonania, energooszczędność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wygoda

Wygoda,Białystok

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Jeśli szukasz oazy spokoju w Białymstoku - ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki środkowej w standardzie do wprowadzenia się. Inwestycja jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przytulna Niewodnica Polecamy atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej. Ogrody domów usytuowane są od strony zachodniej. Fantastyczne położenie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Starosielce

Starosielce,Białystok

429 000 zł112 m² 3 830,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Może to Twój nowy adres ? Lokalizacja * Starosielce * zaciszne miejsce pośród domów jednorodzinnych Nieruchomość dom wolnostojący o powierzchni 112 m2 parter * przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zawady

Zawady,Białystok

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Białystoku na os. Zawady. Na powierzchnię 180 m składa się parter, piętro oraz poddasze użytkowe (ocieplone). Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Warneńczyka

Jaroszówka,Białystok

758 646 zł120 m² 6 299,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż środkowy segment o pow. 120,43 m2 w Białymstoku, na os. Jaroszówka. Lokal mieszkalny mieści się w budynku z 2022 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy,Białystok

589 000 zł144 m² 4 090,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Domy w zabudowie szeregowej w dogodnej lokalizacji. Blisko przystanku autobusowego. Dojazd drogą asfaltową. Powierzchnia domów 144 m2, działka 225 m2. Stan deweloperski. Cena 589 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

1 590 000 zł367 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Polecam komfortowy i nowoczesny dom w stanie developerskim o powierzchni 264,97 m2 znajduje się w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bednarska

Mickiewicza,Białystok

920 000 zł131 m² 7 028,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego na osiedlu Mickiewicza. Budynek położony na działce o powierzchni 200 m2, wybudowany w 2022 roku, w pobliżu galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

569 000 zł148 m² 3 846,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

**domy szeregowe w Wasilkowie przy Podleśnej** To kameralna inwestycja w centrum miasteczka, z pełną infrastrukturą, sklepy, przedszkola, szkoły, apteki, przychodnie, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

650 000 zł128 m² 5 078,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

*** dom W zabudowie bliźniaczej *** *** malownicza okolica *** *** stan surowy zamknięty *** Polecamy do sprzedaży dom typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Diamentowa

Starosielce,Białystok

730 000 zł166 m² 4 410,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Do każdego segmentu zapewniamy pompę ciepła w cenie! Inwestycja Diamentowe Osiedle mieszcząca się przy ul. Diamentowej w Krupnikach pod Białymstokiem może wyróżnić się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Mickiewicza,Białystok

920 000 zł131 m² 7 028,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

449 000 zł86 m² 5 214,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Układ: parter składa się z kuchni, salonu (można połączyć te pomieszczenia i otrzymać salon z aneksem kuchennym), z którego można przejść do ogrodu, pomieszczenia.