Mieszkanie, ul. Magnoliowa

Magnoliowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie

  • 530 000 zł
  • 61,30 m²
  • 8 646 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Wińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Magnoliowa

Magnoliowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

530 000 zł

61,30 m²

8 646 zł/m²

Mieszkanie, ul. Magnoliowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

530 000 zł 61,30 m² 8 646 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 61,30 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnoliowej, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji.

Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, na który składają się:
trzy niezależne pokoje,
oddzielna duża kuchnia,
łazienka z WC,
praktyczny schowek zapewniający dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Okna PCV. (...)

Agent

Justyna Wińska

885 850...

885 850 247

85 744 66 87

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Justyna Wińska

885 850...

885 850 247

85 744 66 87

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.