Mieszkanie Białystok

Słoneczny Stok, Białystok, podlaskie

  • 379 000 zł
  • 61 m²
  • 6 213 zł/m²

Zdjęcie

Marlena Domanows...

Skontaktuj się

Mieszkanie Białystok

Słoneczny Stok, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

379 000 zł

61 m²

6 213 zł/m²

Mieszkanie Białystok

Zaktualizowane: 21 maja 2026

379 000 zł 61 m² 6 213 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1981
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1981

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (6 213 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 900 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: inne
  • Źródło: biuro nieruchomości: Royal Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 821

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Słoneczny Stok - przy ulicy Sikorskiego 6.
Mieszkanie zlokalizowane na II piętrze z X , w budynku z płyty.

Układ mieszkania dwustronny o powierzchni 61m2, z oddzielną kuchnią.

Wnętrze jest do własnej aranżacji i remontu.

Stolarka okienna PCV.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Istnieje możliwość zakupu garażu w kompleksie garażowym przy ulicy Witosa 25. (...)

Agent

Marlena Domanowska

604 135...

604 135 597

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 135...

604 135 597

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość