Mieszkanie, ul. Swobodna

Swobodna, Wysoki Stoczek, Białystok, podlaskie

  • 319 000 zł
  • 38,10 m²
  • 8 372,70 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Mróz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Swobodna

Swobodna, Wysoki Stoczek, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

319 000 zł

38,10 m²

8 372,70 zł/m²

Mieszkanie, ul. Swobodna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

319 000 zł 38,10 m² 8 372,70 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1996
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1996

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 38,10 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1996
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: IMPERIAL SPACE, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 133/17989/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży bardzo przestronnej kawalerki o powierzchni całkowitej 38,1 m², zlokalizowanej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. To dwustronne, dobrze doświetlone mieszkanie z klimatycznymi skosami, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 38,1 m² (użytkowej 34,2 m²). (...)

Agent

Kamil Mróz

504 064...

504 064 593

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości