Mieszkanie
Mieszka I, Piasta, Białystok, podlaskie
- 559 000 zł
- 59 m²
- 9 474,58 zł/m²
Jakub Wądołowski
Skontaktuj się
Mieszkanie
Mieszka I, Piasta, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 12 maja 2026
559 000 zł 59 m² 9 474,58 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
5/11
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/11Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 559 000 zł (9 474,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/11, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 499957
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji w mieście - z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie usytuowane jest na 5. (...)