Mieszkanie
Bema, Białystok, podlaskie
- 630 000 zł
- 66,45 m²
- 9 480,81 zł/m²
Ewa Łęgowska
Skontaktuj się
Mieszkanie
Bema, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 5 maja 2026
630 000 zł 66,45 m² 9 480,81 zł/m²
10/11
5
1984
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
10/11Liczba pokoi:
5Rok budowy:
1984Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 630 000 zł (9 480,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 66,45 m² (63 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1984
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 10/11, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²)
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 315341
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi | 66.45 m² | ul. Bema | 10. piętro | 630 000 zł
Na sprzedaż gotowe, dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Bema - w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni i szpitali. (...)