Mieszkanie, ul. Spacerowa
Spacerowa, Bojary, Białystok, podlaskie
- 499 000 zł
- 40,47 m²
- 12 330,12 zł/m²
Szymon Kotowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Spacerowa
Spacerowa, Bojary, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Spacerowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
499 000 zł 40,47 m² 12 330,12 zł/m²
parter/5
2
2013
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2013Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (12 330,12 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 40,47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek 33,50 m²
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Alelokale Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Spacerowa 8, Bojary, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Szukasz nieruchomości, która oferuje coś więcej niż tylko wnętrze? To 40-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Spacerowej 8 wyróżnia prywatny ogródek (33,5 m²) z tarasem.
Pełny komfort: Lokal wyposażony w meble i sprzęt AGD, dostępny od zaraz.
Wygodne przechowywanie: Duże szafy w sypialni i przedpokoju pomogą Ci zachować idealny porządek.
Doskonały adres: Lokalizacja przy ul. (...)