Mieszkanie, ul. Bitwy Białostockiej

Bitwy Białostockiej, Białostoczek, Białystok, podlaskie

  • 499 000 zł
  • 46,70 m²
  • 10 685,22 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kuziemska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bitwy Białostockiej

Bitwy Białostockiej, Białostoczek, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

499 000 zł

46,70 m²

10 685,22 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bitwy Białostockiej

Zaktualizowane: 20 maja 2026

499 000 zł 46,70 m² 10 685,22 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (10 685,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 46,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 19330/4300/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż Białystok, osiedle Białostoczek, ul. Bitwy Białostockiej

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 46,70 m², położone na II piętrze w bloku z 2013 roku na osiedlu Białostoczek w Białymstoku.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. (...)

Agent

Joanna Kuziemska

690 692...

690 692 915

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kuziemska

690 692...

690 692 915

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana