Mieszkanie, ul. Transportowa

Transportowa, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie

  • 749 000 zł
  • 82 m²
  • 9 134,15 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Płońska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Transportowa

Transportowa, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

749 000 zł

82 m²

9 134,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Transportowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

749 000 zł 82 m² 9 134,15 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 749 000 zł (9 134,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 82 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2008
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 800 zł
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Stok Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 571739

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

FUNKCJONALNE 4 POKOJE | 82 m² | PARTER | NOWE MIASTO | UL. TRANSPORTOWA

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na parterze w bloku z 2008 roku przy ul. Transportowej na osiedlu Nowe Miasto.
Mieszkanie posiada wygodny układ pomieszczeń oraz dużą ilość miejsca do przechowywania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla rodziny.

UKŁAD:
salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras ok. (...)

Agent

Joanna Płońska

535 006...

535 006 414

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

535 006...

535 006 414

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość