Mieszkanie, ul. Marczukowska

Marczukowska, Białystok, podlaskie

  • 539 000 zł
  • 38 m²
  • 14 184,21 zł/m²

Zdjęcie

Michal Bruszewsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Marczukowska

Marczukowska, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

539 000 zł

38 m²

14 184,21 zł/m²

Mieszkanie, ul. Marczukowska

Zaktualizowane: 6 maja 2026

539 000 zł 38 m² 14 184,21 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 06.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą ADDOM

Nowoczesne, w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, wyróżniające się wysokim standardem wykończenia oraz jakością użytych materiałów.

Nieruchomość obejmuje funkcjonalną kuchnię wykonaną w zabudowie stolarskiej, wyposażoną w sprzęt AGD, system cargo oraz liczne praktyczne rozwiązania do przechowywania. Kuchnię z salonem łączy jednolita podłoga wyłożona wysokiej jakości gresem projektu Maciej Zień, produkcji Tubądzin. (...)

Agent

Michal Bruszewski

500 246...

500 246 004

500 246 004

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michal Bruszewski

500 246...

500 246 004

500 246 004

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.