dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 272 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł35,71 m² 9 773,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł49,13 m² 9 464,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł73,95 m² 8 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, osobnego wc, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

489 000 zł39,60 m² 12 348,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umeblowane mieszkanie na Nowym Mieście! Biuro Nieruchomości ab Grand poleca starannie wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowoczesnej części dzielnicy osiedla Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

515 020 zł46,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł56,73 m² 11 968,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 340 zł61,90 m² 12 137,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 300 zł62,49 m² 9 638,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,90 m² 9 442,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Mickiewicza (ul. Orzeszkowej). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia. Kilka lat temu mieszkanie zostało odnowione. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64,40 m² 9 006,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam duże, słoneczne mieszkanie w centrum Białegostoku (ulica Branickiego)! 64,4 m2, ulokowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -kuchni 9,1m2 - pokój 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Są mieszkania, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

779 200 zł81,80 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Czteropokojowe mieszkanie - Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł74,42 m² 8 263,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł74,45 m² 8 260,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, balkonu i loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł72,81 m² 8 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł74,73 m² 10 839,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* szukasz komfortowego mieszkania w cichej okolicy ale blisko centrum - zapraszam na prezentację * Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł50,85 m² 11 189,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Super lokalizacja. Elegancki apartamentowiec. Bez pcc Przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,33 m² 7 321,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż bezczynszowe, wyodrębnione mieszkanie w jednopiętrowym, wolnostojącym budynku mieszkalnym dwulokalowym. Słoneczne i nieszablonowe 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Stylowe 68m2 w Centrum I 2 balkony I 3 pokoje Przestronne, przytulne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł64,78 m² 9 555,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie dostępne od zaraz Przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na osiedlu Skorupy. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym, bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 3-pokojowe (salon z aneksem plus dwie sypialnie) mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, zlokalizowane przy ul. Ciepłej z możliwością dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,50 m² 7 562,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł34,40 m² 9 680,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34 m² 10 852,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,76 m² 11 515,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł42,20 m² 9 099,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji. Biuro nieruchomości poleca funkcjonalne mieszkanie na ostatnim, 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1997 roku, w bardzo dobrej, spokojnej dzielnicy - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58,90 m² 8 981,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,50 m² 8 017,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Bardzo praktyczny.