Mieszkanie, ul. Lewandowskiego
Lewandowskiego, Białystok, podlaskie
- 469 000 zł
- 58,40 m²
- 8 030,82 zł/m²
Piotr Szarkowski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Lewandowskiego
Lewandowskiego, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Lewandowskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
469 000 zł 58,40 m² 8 030,82 zł/m²
2/4
3
1999
tak
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1999Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 469 000 zł (8 030,82 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 58,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: BLUEDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 106/BLD/MS
Lokalizacja
- Adres: Lewandowskiego, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego przy ul. Lewandowskiego w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1999 roku, usytuowanym na zamkniętym osiedlu z dostępem wyłącznie dla mieszkańców.
To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób poszukujących mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń i świetną lokalizacją. (...)
577 462...
577 462 562