Mieszkanie Białystok

Bacieczki, Białystok, podlaskie

  • 880 000 zł
  • 91,07 m²
  • 9 662,90 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Drozdo...

Skontaktuj się

Mieszkanie Białystok

Bacieczki, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

880 000 zł

91,07 m²

9 662,90 zł/m²

Mieszkanie Białystok

Zaktualizowane: 11 maja 2026

880 000 zł 91,07 m² 9 662,90 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 880 000 zł (9 662,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 91,07 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 860 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 207008

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami mieszkanie o powierzchni 91,07 m2 położone w spokojnej okolicy na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Osiedle zamknięte, monitorowane. Idealne dla rodzin jak i pod inwestycje. (...)

Agent

Magdalena Drozdowska

696 999...

696 999 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została