Mieszkanie
Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
- 595 000 zł
- 68,40 m²
- 8 698,83 zł/m²
Maciej Gajdzińsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
595 000 zł 68,40 m² 8 698,83 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
3
1994
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1994Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 595 000 zł (8 698,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 68,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1994
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Gajdziński Nieruchomości, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: 9
Lokalizacja
- Adres: Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka schodowa utrzymana w czystości.
Układ i pomieszczenia:
-3 oddzielne, ustawne pokoje
-Duży zabudowany balkon
-Oddzielna, funkcjonalna kuchnia
-Łazienka oraz osobne WC
-Przestronny korytarz z dostępem do wszystkich pomieszczeń
Do mieszkania przynależy piwnica
(...)