Mieszkanie, ul. Curie-Skłodowskiej

Curie-Skłodowskiej, Centrum, Białystok, podlaskie

  • 547 945 zł
  • 54,80 m²
  • 9 999 zł/m²

Zdjęcie

Ruslan Wysocki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Curie-Skłodowskiej

Curie-Skłodowskiej, Centrum, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

547 945 zł

54,80 m²

9 999 zł/m²

Mieszkanie, ul. Curie-Skłodowskiej

Zaktualizowane: 19 maja 2026

547 945 zł 54,80 m² 9 999 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 547 945 zł (9 999 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54,80 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 666460

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.
Na sprzedaż przestronne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Białegostoku, przy ul. Skłodowskiej-Curie. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz ocieploną elewacją. (...)

Agent

Ruslan Wysocki

735 870...

735 870 707

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.