Mieszkanie, ul. Hetmańska

Hetmańska, Młodych, Białystok, podlaskie

  • 599 995 zł
  • 52,18 m²
  • 11 498,56 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Hetmańska, Młodych, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

599 995 zł

52,18 m²

11 498,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

599 995 zł 52,18 m² 11 498,56 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 995 zł (11 498,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: tak
  • Charakterystyka mieszkania: 52,18 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, środkowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 23.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,18 m², położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, a także łazienki. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort i funkcjonalność przyszłym właścicielom. (...)

Agent

Sylwia

514 163...

514 163 960

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość