Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
- 380 000 zł
- 52,40 m²
- 7 251,91 zł/m²
Adam Wołczyński
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Armii Krajowej
Zaktualizowane: 14 maja 2026
380 000 zł 52,40 m² 7 251,91 zł/m²
4/4
3
1992
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1992Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 380 000 zł (7 251,91 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 52,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: ROOMVIBES Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Armii Krajowej, Leśna Dolina, Białystok, podlaskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,40 m², położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do sklepów, usług i terenów zielonych.
Mieszkanie jest jasne i dobrze rozplanowane, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i osób szukających nieruchomości pod inwestycję. (...)