Mieszkanie
Lawendowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie
- 337 000 zł
- 31,40 m²
- 10 732,48 zł/m²
Dorota Szyćko
Skontaktuj się
Mieszkanie
Lawendowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 18 maja 2026
337 000 zł 31,40 m² 10 732,48 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
2
1990
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1990Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 337 000 zł (10 732,48 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 31,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Manufaktura Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: MNN-MS-1126
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lawendowa 56, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
- cicho
Opis nieruchomości
* DWA POKOJE * 3 PIĘTRO * ZIELONE OSIEDLE*
Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Białymstoku, na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ulicy Lawendowej 56. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty z lat 90 - tych. (...)