Mieszkanie, ul. Lawendowa

Lawendowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie

  • 399 000 zł
  • 39,60 m²
  • 10 075,76 zł/m²

Zdjęcie

Emilia Litwinowi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lawendowa

Lawendowa, Zielone Wzgórza, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

399 000 zł

39,60 m²

10 075,76 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lawendowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

399 000 zł 39,60 m² 10 075,76 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2001
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2001

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (10 075,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 499460

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Szukasz miejsca, które od progu otula ciepłem i wyjątkowym klimatem? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie.
Na sprzedaż oferuję wyjątkowo klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m², zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z 2001r. (...)

Agent

Emilia Litwinowicz

510 535...

510 535 310

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości