dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

364 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Słoneczny Stok,Białystok

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - skrajna - słoneczny stok zarezerwowane! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 499.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,70 m2 w Białymstoku, przy ul. Kozłowej na os. Białostoczek. Lokal nieprzechodni, południowo-wschodni mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

600 000 zł56 m² 10 740 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55,86 m przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

280 000 zł28 m² 9 880,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na wynajem przy ul.Jurowieckiej w Centrum. Na wynajem eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Białystok przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

885 000 zł66 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w nowym kompleksie przy ulicy Kujawskiej, osiedle Skorupy. aktualnie w mieszkaniu trwają prace wykończeniowe. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sienkiewicza,Białystok

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej. Na powierzchnię 31,00 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Sienkiewicza,Białystok

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie , gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45b na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2 pokojowy, atrakcyjny apartament położony w centrum miasta przy ul. Jurowieckiej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami. w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Centrum,Białystok

1 400 zł55 m² 25,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuję państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Nowogródzkiej na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i jest dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

389 000 zł38 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F 2 o powierzchni 37,78m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

482 000 zł57 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr D5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

360 000 zł31 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Lawendowej w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2025r. (jeszcze pachnie świeżością) Zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

489 000 zł45 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

380 000 zł53 m² 7 171,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku - ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 52,99 m | Piętro: i | Cena: tylko 7 171 zł/m Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

398 000 zł59 m² 6 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

339 000 zł32 m² 10 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F4 o powierzchni 32,30m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od uniwersytetu medycznego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

667 000 zł68 m² 9 775,76 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do domu, który naprawdę pozwala Ci odetchnąć. Wjeżdżasz windą na 6. piętro, a kiedy otwierasz drzwi, uderza Cię przyjemne poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- powierzchnia użytkowa 54,20 m2 - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - przestronny salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka, przedpokój - przynależna piwnica, duży balkon - nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pozioma

Skorupy,Białystok

589 000 zł59 m² 10 022,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,77 m , położone na osiedlu Skorupy w Białymstoku, przy ul. Poziomej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

434 500 zł48 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odkryj wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Wysoki Stoczek - idealne dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokoju w sercu Białegostoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Białystok

1 900 zł34 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na ivp. w nowszym bloku na ul. Kaczorowskiego. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Wyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone przy ulicy Kołłątaja w Białymstoku. Lokal mieści się na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bema,Białystok

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na wynajem - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Dojlidy,Białystok

400 000 zł48 m² 8 408,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam wyjątkowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Botaniczna

Centrum,Białystok

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** prestiżowa okolica *** *** apartamentowiec Z windą *** Oferujemy do wynajęcia ekskluzywny w pełni wyposażony apartament zlokalizowany w Centrum Białegostoku w nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

625 000 zł43 m² 14 404,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna nieruchomość dla singla lub pary! Nie czekaj* Może to Ty okażesz się szczęśliwym właścicielem tego przytulnego apartamentu! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum * Kawalerka do wynajęcia Polecamy do wynajęcia kawalerkę o metrażu 36,82 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy przy ul. Sienkiewicza 5. Nieruchomość posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Filipowicza

Kawaleryjskie,Białystok

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość o łącznej powierzchni 72m2 znajduje się przy ul. Filipowicza w inwestycji Osiedle rekreacyjne (nowe miasto/kawaleryjskie). Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze. Oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

385 000 zł37 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położone w samym Centrum 1 pokojowe mieszkanie idealne dla singla/pary, jak i na inwestycję! Polecamy 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 37 m2 znajdujące się na 3 piętrze w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

383 000 zł37 m² 10 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Antoniuk - idealne zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do życia! Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

445 000 zł52 m² 8 528,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany w 2025 roku. Pomieszczenia dwustronne, część dzienna z kuchnią - od strony południowej. Ściany wykończone i pomalowane na biało. Wykończony balkon, gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buska

Białostoczek,Białystok

565 000 zł80 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 81,5 m | Klimatyzacja | Ogrzewanie podłogowe | ul. Buska Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,5 m , położone na parterze.